Jakubova celoživotní láska tragicky zemřela za záhadných okolností. Hrdina chce její smrt pomstít, ale pravda je mnohem drsnější, než předpokládal.
Režie: Milan Šteindler. Scénář: Martin Němec. Hrají: Jan Dolanský, Radek Kuchař, Dorota Láberová Nvotová, Vanda Exnerová a další.
Perníková věž

Jakub, jehož celoživotní láska Věra zemřela za záhadných okolností, je přesvědčen, že za její smrt je zodpovědný boss regionálního podsvětí. Jakub je feťák a občasný dealer, který bojuje s drogovou závislostí, přesto se rozhodne smrt své dívky pomstít. Čas pro pomstu by měl nastat na večírku s maskami v nočním klubu, ale Jakub v klíčový moment nedokáže vystřelit na toho, kdo je podle jeho přesvědčení vrahem. Nalézá ovšem svědka, který může objasnit, jak došlo k Věřině smrti, a děj dospívá k osudovému rozuzlení.

Třetí celovečerní film režiséra Milana Šteindlera je příběhem o mladých lidech tápajících v životě blízko propasti v podobě drog. Ve filmu, který osciluje mezi černou komedií a psychologickou detektivkou, vytvořili hlavní role Jan Dolanský a Radek Kuchař.

Napište nám