Adventní koncert 2013

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Přímý přenos z chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně je věnován občanskému sdružení Arkadie z Teplic. Účinkují: E. Janečková, J. Potměšil, M. Absolonová, R. Baborák, Česká Sinfonietta, I. Ženatý, J. Boušková, Afflatus Quintett a Kühnův dětský sbor. Režie A. Rezek

Přímý přenos 3. Adventního koncertu z chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně byl věnován občanskému sdružení Arkadie z Teplic. Již 23 let poskytují komplexní služby pro 180 klientů se středním a těžkým mentálním a kombinovaným zdravotním postižením a jejich rodinám. Nejvíce jsou zaměřeni na děti a mladé lidi, kteří mohou navštěvovat základní a praktickou školu, dva denní stacionáře či terapeutické dílny. V Arkadii provozují dále sociální rehabilitaci, poradenství, osm bytů chráněného bydlení, respitní péči, podporované zaměstnávání v chráněných dílnách, fyzioterapii, hipoterapii, muzikotrapii, canisterapii, arteterapii a především pravidelnou dopravu osob se zdravotním postižením do škol a všech dalších zařízení. Byly jim výrazně zkráceny dotace, dary našich diváků potřebují na provoz a vybudování schodišťové plošiny, aby zajistili bezbariérový přístup do druhého patra stacionáře v Teplicích.

Opět se potvrdilo, že divákům není osud znevýhodněných dětí i dospělých lhostejný a svými příspěvky společně dosáhli částky 1 234 312 korun.

Přehrát video

Celkem za všechny čtyři koncerty se podařilo nashromáždit 4 917 775 Kč, což bylo o zhruba 1 milion korun více než v loňském roce. Prostředky budou rovnoměrně rozděleny mezi 4 vybrané neziskové organizace, které vzešly z výběrového řízení.

Děkujeme za podporu

Stopáž: 57 minut – Rok výroby: 2013 – L
Žánr: Hudba
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu