TýTý 2012

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 17  
Sdílet
| Poslat odkaz

Karel Šíp vás v přímém přenosu provede slavnostním večerem z Divadla na Vinohradech, v němž budou populárním osobnostem televizních obrazovek předány ceny Týdeníku Televize za rok 2012. Účinkují: L. Bílá, P. Janda, M. Kocáb, B. Basiková, M. Ruppert, P. Kolář, O. Ruml, Dasha a mnoho dalších. Režie M. Čech

V letošním roce probíhá již 22. ročník populární ankety Týdeníku Televize TýTý, ve které televizní diváci a čtenáři Týdeníku Televize hlasují v kategoriích Osobnost televizního zpravodajství, Osobnost televizní publicistiky, Osobnost televizní zábavy, Sportovní moderátor, Herec, Herečka, Zpěvák, Zpěvačka, Pořad roku a Seriál roku. Během finálového večera bude vyhlášena kategorie Objev roku, o čemž rozhodne SMS hlasování diváků v průběhu přímého přenosu. I tento rok vyhlásíme osobnost, která vstoupí do Dvorany slávy.

Slavné české duety vám zapívají Lucie Bílá, Petr Janda, Michael Kocáb, Matěj Ruppert, Bára Basiková, Petr Kolář, Ondřej Ruml a Dasha.

Nenechte si ujít slavnostní vyhlášení vítězů v prestižním „souboji“ čtyř televizí!

Kdo vyhraje a získá tak největší přízeň diváků se dozvíte v přímém přenosu České televize z Divadla Na Vinohradech v sobotu 27. dubna 2013 ve 20:00 na ČT1.

Slavnostním večerem vás provede Karel Šíp.

Přehrát video

Více na portálu ČT24

 • TýTý 2012 aneb Nejen Karel Gott se rád opakuje

  27. 4. 2013

  Čtyři ceny TýTý pro Českou televizi, tři pro TV Nova a jedna pro Prima Family. V pokřivených zrcátkách, odrážejících televizní popularitu, se 27. dubna zhlédli někteří ocenění poprvé, většina ale opět. Zřejmě nejpřekvapivějším bylo oznámení absolutního vítěze - reportéra Josefa Klímy. 

 • Osobnosti ČT jsou nejoblíbenější, o vítězi rozhodne i váš hlas

  5. 4. 2013

  Praha - Boj o ceny TýTý postoupil do druhého kola. Nejvíce nominovaných zástupců má už tradičně Česká televize. Letos má v osmi kategoriích, kde lze jednotlivé nominované rozdělit podle příslušnosti k jednotlivým televizím, celkem 19 zástupců. Ve druhém kole hlasování, stejně jako kole prvním, rozhodnou o vítězi jednotlivých kategorií diváci. Hlasovat můžete jak na internetu, tak i formou SMS zpráv nebo korespondenčních lístků.

Diskuse diváků
 • Eva 6. 5. 2013 16:33

  Příspěvky se mažou, jedna báseň .....

  Kritizovala jsem režii, jak se blbě popasovala s panem Lipským - a šup, smazáno.V čem je …

 • Else 2. 5. 2013 06:50

  Pokleslá úroveň jak umělců tak i moderátora

  Celý pořad je pro prostoduché a nenáročné diváky. Kulturní mafie dosadila oblíbené a protežované ks…

 • 1. 5. 2013 20:42

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 101 minut – Rok výroby: 2013 – L  ST  HD
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje