Pavel Zedníček s Janou Paulovou a atraktivní hosté vám historkami, vtipy a písničkami zpříjemní poslední minuty letošního roku. S Čmaňou a Janou půlnoc jistě nepropásnete! Dále účinkují: M. Dejdar, P. Rychlý, V. Vydra, P. Černocká, Y. Blanarovičová, J. Boušková, J. A. Náhlovský, A. Bendová, J. Carda, V. Bernatský, Kapela Karla Cóna a Cimbálová muzika Harafica. Režie P. Ryšavý

Opět po roce se můžete těšit na silvestrovské setkání Jany Paulové a Pavla Zedníčka, kteří si i tentokrát pozvali do malebných prostor pivnice a vinárny své herecké kolegy, aby společně s nimi oslavili konec roku. A mimo historek a vtipů nebudou chybět známé i méně známé písničky.

Naši hostitelé – Pavel Zedníček s Janou Paulovou – vás tradičně provedou dvěma prostředími, která se budou střídat. V pivnici se můžete těšit na vyprávění Martina Dejdara, Jany Bouškové, Yvetty Blanarovičové, Josefa Aloise Náhlovského a Josefa Cardy. Hrát bude Kapela Karla Cóna. A společně s našimi hosty si můžete zazpívat starší známé hity.

Ve vinárně vás historkami jistě pobaví Petr Rychlý, Václav Vydra, Petra Černocká, Alice Bendová a Vojtěch Bernatský. Společně s nimi se můžete nejen zaposlouchat do lidových písniček, ale i si zazpívat s Cimbálovou muzikou Harafica.

Stopáž60 minut
Rok výroby 2012
 P ST HD
ŽánrZábava