Ekologický Oskar

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 16  
Sdílet
| Poslat odkaz

Záznam přenosu slavnostního vyhlášení E. ON Energy Globe Award ČR 2012. Moderuje Tereza Kostková. Účinkují: E. Farna, O. Brzobohatý, A. Háma, M. Absolonová, S. Pogodová a další. Režie M. Čech

Ekologický Oskar – E.ON Energy Globe Award ČR 2012 je jedním z nejuznávanějších ocenění v oblasti životního prostředí. Vyznamenává energeticky úsporné projekty tzn. projekty, které šetří energii, přírodu a přispívají ochraně životního prostředí.

Soutěž má v České republice sedm soutěžních kategorií: Země, Oheň, Voda, Vzduch, Mládež, Obec a Kutil. Přihlásit se do ní může opravdu každý a zcela zdarma. Nejlepší projekty v jednotlivých kategoriích získávají prestižní ocenění a také možnost účastnit se světového finále soutěže zaměřené na úspory energie a ochrany životního prostředí.

O velkém zájmu o českou část prestižní mezinárodní soutěže svědčí i minulý ročník, do kterého se přihlásilo celkem 221 projektů, ze kterých odborná porota vybírala tři finalisty v každé kategorii. Mezi vítězi se tak objevily nejen úsporné projekty velkých společností, ale i zajímavé a inovativní projekty kutilů a mládeže.

Celý večer moderuje Tereza Kostková a vy záznam této výjimečné události dnes uvidíte. Účinkují: E. Farna, O. Brzobohatý, A. Háma, M. Absolonová, S. Pogodová a další.

Přehrát video

Diskuse diváků
 • Jakub Gregor 15. 10. 2012 15:26

  Paráda

  NejpovedenÄ›jší ekologickĂ˝ oskar z dosavadnĂ­ch roÄŤnĂ­kĹŻ. Ve vĂ˝bÄ›ru poĹ™adĹŻ toho d…

 • Kamil Píša 15. 10. 2012 12:28

  Ty pokusy s profesorem byly super, Ĺľe se dá takhle vyrobit svÄ›tlo, to jsem nev…

 • Radomil 15. 10. 2012 10:13

  Děkuji soudruhu generální

  Konečně je Božská Tereza zpět i v ČT. Už mám zase pro co žít!!!!

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 65 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST  HD
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje
Související pořady