Hospoda U Druh ance

Hodnocen poadu:
1 2 3 4 5 Poet hlas: 14  
Sdlet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je urena pouze k vmn nzor mezi divky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo pipomnku tvrcm poadu, obrate se, prosm, na Divck centrum T nebo pouijte tento formul.
 • Jaroš 11. 12. 2013 00:15 (!) Reagovat 29 +1 -1 1

  šizuňk Woodman

  podívejte se na tento článek se seznamem hospod, kde dostali pokuty za největší šizení hostů - Woodman dostal taky pokutu....a tenhle člověk má tu drzost jít do televize a prezentovat se tam jako ukázkový provozovatel restaurace... http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/nakupy/clanek.phtml?id=773477

 • Frank L. 10. 11. 2013 17:09 (!) Reagovat 15 +1 -1 2

  Buffalo

  Hi buffalo. tady frank z arizony. to je teda neuveritelne. Dostal jsem echo od fernanda z argentiny, ze jsi byl ucastnikem teto tady reality show. nevidel jsem te od toho silvestra 2000, jak jsme ho s ostatnimi slavili na sjezdovce ve veilsu v coloradu. pamatujes na ten big ficak jak jsi nam vypil vsechny piva a jack danielse? a jak jsi spadl do ria colorada a jak jsme byli v tom aspenu v kostele se ohrat ? videl jsem jen nekolik story, ale o vas vsech jako o protagonistech tam nebylo skoro nic a jen tvrda reklama na ten lesnikuv business a i jine hotely a restaurace od jinych. nabyl jsem dojmu, ze jste tam byli jen zneuziti jako krovi v reklame na tu jeho hospodu a jeste z to dostal zaplacene. co to mas za ten business v tom spanelsku ? jaky ekohotel ? je to sestrihane ze se nic neda dovedet o tom a ani o ostatnich. a co investora uz mas ? vsichni se snazi jen oskubat ! danger !

  • buffalo 11. 11. 2013 11:33 (!) Reagovat 14 +1 -1 2

   buffalo

   hola francisco. no to je teda doba, co jsme se neviděli ! jen tak ve zkratce...nejsi sám kdo nabyl přesvědčení že to je především skrytá reklama ale to je i další reality show - malá farma...můj španělský green business plan spočívá na revitalizaci některé z mnoha opuštěných zemědělských usedlostí - masií na španělském venkově na menší rurální ekohotel, hipoturistické, outdoorové centrum a smíšenou agroekofarmu s plantáží například ceněných lanýžů, neb mnou vyhlédnuté farmy jsou právě v zónách jejich výskytu. o tom, zda ten pořad je skrytá reklama, to by měla rozhodnout rada televizního vysílání. to je pak těžko posuzovat. vyhledej si mě na fb...už jsem předběžně jednal s 1 potencionálním investorem, ale vše je ještě v jednání a nic není jisté. tak zatím adios buffalo já tu mám jinak od čt cenzora zákaz ohledně kritických poznámek k stupiditě malá farma a tak musím psát z knihovny...

   • Buffalo 13. 11. 2013 08:54 (!) Reagovat 13 +1 -1 3

    ještě jsem nestačil dodat k tomu mému španělskému podnikatelskému ekoprojektu toto, že mnou vyselektované a k účelu hipoturistického centra vhodné zemědělské usedlosti - masie jsou situovány v turisticky velice atraktívní oblasti pohoří maestrazgo nebo v okolí přírodního parku els ports v komarce matarranya, zvaná také pro své přírodní krásy - aragónské toskánsko. blízkost řeky ebro je taky velikým turistickým lákadlem. ekohotel by měl fungovat také ve formě glampingu a tzv. treehouse. chtělo by to ale kontaktovat se s investorem, který není tzv. predátor a není jeho prvotní snahou otočit prachy do 3. let. pro tzv. business angels je projekt nezajímavý jelikož je to pro ně malá investice. ti kalkulujou od cca 2000 000 € jak mi bylo objasněno na nějakém workshopu o tom kde sehnat peníze na start podnikání. pojem tichý společník sice lektor znal z teorie, ale v české praxi se s ním prý ještě nesetkal. v česku patrně ještě postkomunističtí investoři nedozráli na takové green business projekty...myslím si, že v česku se cca 145 ha farma s cca 50 ha orné půdy a zachovalým kamenným domem za 400 000 € koupit nedá. stačí nahlédnout do inzerce. to zde píšu také proto neb mi v průběhu celé reality show nebylo umožněno můj projekt zcela osvětlit a z těch několika střihů a monologů vytržených z kontextu, toho divák nic nepochopil. lidé se mě totiž na ulici ptají, jaký vlastně to mám podniktelský záměr v tom španělsku, že se z pořadu o něm nic nedozvěděli.

    • Iveta 13. 11. 2013 10:13 (!) Reagovat 5 +1 -1 13

     reklama

     Myslím ,že soutěž byla o něčem jiném ,než dělat reklamu Tvému soukromému projektu někde ve Španělsku !!!!!

     • PepaB. 14. 11. 2013 11:59 (!) Reagovat 14 +1 -1 2

      Naopak

      Ja si myslim, ze soutez byla i o tech lidech, ne jen o vyherci, ale taky o lidech, kteri to nemeli v zivote jednoduche. A tady meli sanci u sebe neco zmenit.

     • buffalo 15. 11. 2013 11:35 (!) Reagovat 11 +1 -1 2

      Iveto

      poslouchej iveto nebo kdo vlastně jsi, to si opravdu rozhodně nemyslím, že by tato kuchařská reality show měla být o mém španělském green business planu, protože by na na to ze zcela evidentních důvodů, které nepostřehl či nezaregistroval jen naprostý ignorant, už nezbyl vysílací čas. ale když si přečteš to povídání o nás tady dole, tak je tam ten můj podnikatelský záměr taky zhruba naznačen a já jsem ho tímto tady dodatkem chtěl jen trochu rozvést neb mnoho lidí nemá jasnou představu oč se vlastně jedná a ptají se mě na to na ulici, co jako hodlám teda podnikat. jestli ti ale vadí, že mám ještě v životě vyšší cíl než skončit u plotny coby poskok za 50 kč/hod. s nesčetnými přesčasy abych měl pak na výplatu pár šupů, tak to už je tvůj problém, cérko. potřeboval jsem prostě si udělat rekvalifikaci abych pak na případné otevření restaurace při ekohotelu nemusel zase shánět na to garanta. to, že jsem věřil nejbližší rodině a ta mě nakonec intrikářsky okradla o 1/2 domu, kterou jsem mimochodem zaplatil cash už před cca 19 léty, když jsem pobýval ve španělsku a o zbytek pak dalším intrikem těsně před smrtí matky, to je zase problém můj, to přiznávám a musím toto nyní řešit soudní cestou. a k čemu podle tebe tato reality show teda sloužila a jaký byl její pravý účel ? můžeš mi teda osvětlit ten tvůj názor ?

 • sisi 7. 11. 2013 23:56 (!) Reagovat 10 +1 -1 11

  skvělý pořad

  pořad byl výborný, měl malou propagaci, takže jsem ho sledovala až na internetu. Nejvíc mě dojalo, jak byl nakonec Dalibor schopen všem "nevítězům", kteří měli zájem, sehnat příležitost k uplatnění. V průběhu pořadu působil někdy dost tvrdě, ale asi to bylo nutné, pokud z adeptů chtěl vydolovat maximum v minimálním čase. Nakonec dokázal, že má srdce na pravém místě, skvělé kontakty a cit na lidi. Přeji také Nikole, aby sebrala rozum do hrsti, protože je šikovná, ale hrozně namachrovaná. Simoně přeji, aby se dala dohromady, je to milá inteligentní holka a myslím, že ji chybí jen trocha sebevědomí. Václav působil hrozně fajn, nerozumím, proč už nemá práci. Všem přeji hodně štěstí, byli fajn, byli sví, perou se s osudem a držím jim palce.

 • AR 6. 11. 2013 00:51 (!) Reagovat 7 +1 -1 11

  oceňuji

  Musím vyzdvihnout celý pořad a všechny, kdo dali těmto lidem druhou šanci. Tato reality šou měla v sobě obrovský kus srdce. Snažila se lidem pomoct a ne je jen využít či zesměšnit. Velmi si vážím pana Dalibora i pana Marcela. Takových lidí jako jste vy v tomto státě víc a bylo by v ČR mnohem líp. Děkuji za celý pořad. Ukázali jste cestu těm, co jsou dole, i těm, co jsou nahoře.

 • Mára 6. 11. 2013 00:34 (!) Reagovat 6 +1 -1 0

  simona

  na celý pořad jsem koukal a moc se mi to líbilo a obzvláště mě zaujala Simona,velice krásná a příjemná holčina a touto cestou bych jí rád oslovil!!!moc ti fandím Simono a kdyby jsi chtěla tak se ozvi,zdarec a hodně štěstí!!!

 • 5. 11. 2013 08:08

  Přspĕvek byl smazn kvůli porušen pravidel diskuse.

 • Ajvngou 2. 11. 2013 14:03 (!) Reagovat 10 +1 -1 2

  Dobré to bylo

  Musím říct, že je celkem škoda, že propagace tohoto pořadu byla z mého pohledu nulová. a to je škoda. Pořad měl své mouchy (vyhlašování vítězů a poražených bylo katastrofální - "tak ahoj, měj se" s rukou v kapse, žádné napětí), jinak jsem byl moc spokojený. I ten konec tomu dal takový správný náboj, který se u reality show moc nevidí. Snad bude i ta druhá (třetí šance) sezóna.

 • Radim 31. 10. 2013 22:18 (!) Reagovat 16 +1 -1 1

  Adam

  no nevim nevim, jestli z posledniho videa o Adamovi jasat....Adam se akorat dokazal zavazat, ze zaplati treba 100 tisic rocne - jinak to bydleni v jeho situaci nelze nazvat...ted zalezi jen na nem. Nechci nad nikym lamat hul, ale jestli si nekdo do 40 nedokazal sehnat praci a normalni bydleni, chyba je predevsim v nem...

  • adam 3. 11. 2013 08:20 (!) Reagovat 2 +1 -1 11

   adam

   Moj problém neznate melsem poradnik na bit odroku 1992 až 2002 pak ce stalo ostrava zrušila poradniky a tice prace tak ja moc dlouhodobě pracuju tak ,me neozujte neznáte jaký jsem ale děkuji zanazor

   • Radim 4. 11. 2013 17:58 (!) Reagovat 10 +1 -1 5

    Adam

    Adame, moc vam dekuji za slusnou reakci. Mate pravdu, ze vas neznam. Je pravda, ze hrozne moc z nas ma v zivote smulu. Proto vam preji, aby se vam darilo a aby se vam povedlo udrzet spravne nastaveny smer. Moji predchozi zpravu neberte jako kritiku, spis jako obavu, jak to s vami dopadne. At se dari

   • Martina 6. 11. 2013 16:35 (!) Reagovat 1 +1 -1 6

    Adame, já vám fandím. Já jsem bílá a snažím se Romy neodsuzovat, ale je to pro mě těžké protože mám blízké příbuzné v Tanvaldu a ve Velkých Hamrech (hned vedle), kde se prostě usídlila zrovna jedna z těch skupin, které Vám, jako etniku, dělá špatnou reklamu. Na druhou stranu vím, že v hledání práci jste znevýhodněn, ostatně o tom něco vím, protože já jsem limitovaná vážnými zdravotními problémy, díky nimž mě zaměstnat nechtějí nebo mě vyhodí ještě ve zkušební době. Bohužel mě asi nepomůže ani ta druhá šance, protože vzdělání mám. Spíš bych potřebovala zaměstnavatele, který by mi řekl: "Když budeš makat, tak Tě beru, ale všechny lékařský prohlídky apod. chci potvrzený, kvůli tomu Tě nevyhodím" - doktoři nechtějí sice pokaždé psát znovu a znovu potvrzení, ale pochopila bych ho. To by pro mě byla ta pravá druhá šance! Škoda, že sociálce na částečný invalidní důchod nestačí fakt, že jsem většinu roku na antibiotikách, popř. v nemocnici. Je to síla!

 • Gabriela 31. 10. 2013 14:49 (!) Reagovat 9 +1 -1 2

  Tleskám

  Mé srdce plesá, radost těch lidí je i radostí mou. Mám ráda šťastné a spokojené lidi a tady jste pár lidem ukázala cestu k sobě, k nalezení sebedůvěry a radosti ze života. Udělali jste dobrou věc a to se vždy počítá.

  • Gabriela 31. 10. 2013 17:17 (!) Reagovat 0 +1 -1 0

   Tleskám

   Oprava chyby .... "ukázali" :-) Omlouvám se.

 • karlos 31. 10. 2013 10:51 (!) Reagovat 14 +1 -1 1

  Simona

  To se Simonou bylo zvláštní - Dalibor jí nabídl docela zajímavou práci, kterou už dřív dělala a ona to bez vysvětlení odmítla. To je zvláštní, co asi dělá, že o tom nemůže mluvit...

  • Gabriela 1. 11. 2013 13:06 (!) Reagovat 5 +1 -1 0

   ....Simona

   Možná má zdravotní problémy, ono věci zpravidla nejsou takové jaké se zdají na první pohled být. Každý má svobodnou vůli jak se svým životem naloží.-) Vážím si všech, kteří se od toho dna odrazí a mají mou úctu.

   • karlos 1. 11. 2013 18:40 (!) Reagovat 11 +1 -1 0

    Simona

    no ja vam nevim. Simone jsem fandil, byla mi sympaticka, ale bylo to hodne zvlastni. Prece neni problem rict - prominte, nejsem zdravotne v poradku. Kdovi, v cem chudak holka jede...

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (10)

Polete svj koment


 *

 *
E-mailov adresa nebude v diskusi viditeln. E-mail vyplte v ppad, pokud chcete, aby Vs mohli ostatn teni kontaktovat prostednictvm naeho webu.


 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

Sledujte diskusi e-mailem

Pspvky zadan do diskuse vm budeme poslat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci kad zprvy bude odkaz pro odhlen.

 *

 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

Polete svou pipomnku


 *

 *  *

 *

Poloky oznaen * jsou povinn.

» Pravidla diskuse na webu esk televize

» Nahlsit nevhodnou diskusi

Stop: 50 minut – Rok vroby: 2013 – ST
nr: Seril | Zbava
Vysln poadu

Tento poad v souasnosti nevyslme. Mete si vak nechat zaslat zprvu, pokud se objev v aktulnm vysln:

Nastavit pipomenut

Star data vysln vech dl najdete kliknutm na nsledujc odkaz.

Hlasujte
Ktermu soutcmu nejvc fandte?
10 % 364 hl. Adam 5 % 173 hl. Even 17 % 634 hl. Jiina 7 % 254 hl. Nikola 5 % 173 hl. Pea 8 % 300 hl. Petr 13 % 456 hl. Radim Buffalo 21 % 786 hl. Simona 6 % 205 hl. Standa 8 % 294 hl. Vclav

Celkem 3639 hlas