Nezapomenutelný charismatický herec Boris Rösner se svým kolegou z Národního divadla, skvělým hercem Františkem Němcem, byli hosté v pořadu Miroslava Donutila. Pořad uvádíme jako vzpomínku na Borise Rösnera, který nás opustil 15 lety (2002). Režie A. Vomáčka

V pořadu oblíbeného herce a moderátora Miroslava Donutila se na jevišti Branického divadla setkávají výrazné české osobnosti. Tentokrát to budou dva vynikající herci, Boris Rösner a František Němec. Prozradí nám něco ze zákulisí svých slavných divadelních a filmových rolí a neopakovatelným způsobem budou vyprávět i komické životní příhody. Příjemně uvolněnou a přátelskou atmosféru podpoří svými hudebními vystoupeními skupina Lentil Kiss a zpěvačka Lucie Černíková. Pořad uvádíme jako vzpomínku na Borise Rösnera, který nás opustil před 15 lety.

Pojďte s námi na kus řeči do Branického divadla, kde hosty Miroslava Donutila budou jeho kolegové z Národního divadla. Možná vás překvapí, že herci vážných a dramatických rolí Boris Rösner a František Němec mají nejen smysl pro legraci, ale také nepřeberné množství kuriozních zážitků.

* 9. 8. 1943


* 25. 1. 1951

† 31. 5. 2006


Stopáž44 minut
Rok výroby 2002
 ST 4:3
ŽánrZábava