…přijde moderátorka Událostí ČT Daniela Písařovicová, šéfkuchař Roman Hadrbolec, zahradní architektka a moderátorka Dana Makrlíková, a publicista Stanislav Motl.

Obsah dílu

Přehrát vše

Dnes je Škaredá středa. Připomíná Jidášovu zradu. Neměli bychom se dnes mračit, aby nám to nezůstalo po celý rok. Vyrazíme relaxovat na zahradu. A to se zahradní architektkou a moderátorkou ČT - Danou Makrlíkovou. Dále upečeme velikonočního beránka s šéfkuchařem, který vařil Arnoldu Schwarzeneggerovi, Paulu Newmanovi nebo zpěvačce Cher - Romanem Hadrbolcem. Na Velikonoce budeme malovat vajíčka, zdobit perníčky a upleteme pomlázku. Mimo to představíme aplikaci zdarma, která pomáhá lidem po cévní mozkové příhodě se znovu naučit mluvit. Přijde český novinář a spisovatel, který pátrá po historických faktech a nejrůznějších tajemstvích - Standa Motl a těšíme se také na moderátorku Událostí ČT Danielu Písařovicovou!!!

Soutěžit budeme o hrnek z naší limitované edice. Téma ankety zní:
Který televizní seriál vás opakovaně pobaví? Prozraďte nám to třeba zprávou na rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na Facebooku.

Chat

zahradní architektka

Dana Makrlíková

Ve středu 17. dubna


moderátorka Událostí

Daniela Písařovicová

Ve středu 17. dubna


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD