ČT připomíná geniálního herce Vladimíra Menšíka. V dnešním ránu budou legendární scénky ze Silvestrů a vzpomínání Saxany - Petry Černocké.

Obsah dílu

Přehrát vše

Česká televize dnes připomíná fenomenálního herce, nezapomenutelného vypravěče a hlavně neuvěřitelně vtipného a dobrosrdečného člověka - herce Vladimíra Menšíka. Od rána pojedeme na "Menšíkovské vlně". Pustíme si ukázky z Menšíkových Silvestrů, z komedie Bohouš a Dívka na koštěti. Hostem bude člověk, který na slavných Silvestrech spolupracoval - režisér, dramaturg, spisovatel Václav Junek. Pozveme na výstavu toho nejatraktivnějšího z kinematografie Československa v Galerii Tančící dům, která připomíná také slavné filmy a seriály s Vladimírem Menšíkem. A co budeme vařit? Zítra ČT uvádí mikrokomedii Bohouš s Jiřím Sovákem, Vladimírem Menšíkem a slavným bernardýnem. Takže si uděláme "jídla z Bohouše", například roštěnku s knedlíkem, játra s rýží, dršťkovou polévku nebo finální tlačenku s chlebem. Na Vladimíra Menšíka budeme vzpomínat i s nejslavnější čarodějnicí v Česku, která s ním natáčela zmíněnou Dívku na koštěti - Petrou Černockou.

Soutěžit budeme o hrnek z naší limitované edice. Anketní otázka zní:
Který film, seriál nebo pořad s V. Menšíkem máte nejraději? Prozraďte nám to třeba zprávou na rano.ostrava@ceskatelevize.cz nebo přes náš profil na Facebooku.

Chat

zpěvačka

Petra Černocká

V úterý 29. května 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD