Herci Jana Boušková a Václav Vydra prozradí svůj recept na spokojený partnerský život

Obsah dílu

Přehrát vše

Hodíme se k sobě, miláčku? Takovou otázku si už asi pár let nekladou herečtí manželé Václav Vydra a Jana Boušková, protože o jejich kompatibilitě určitě nikdo nepochybuje. Jaký je jejich recept na spokojený partnerský život, ale i co se v této nelehké době děje v jejich profesním životě, zjistíme v úterním Dobrém ránu.
Jiný manželský pár Ondřej a Marta Kopečtí mají také mnoho společného. V jejich případě nás ale bude zajímat zejména jejich závodnická kariéra, protože oba jezdí jako spolujezdci na sportovních sajdkárách. Vysvětlí, co všechno tento sport obnáší a jak se mu u nás daří.
Do přírody a za památkami pozve předsedkyně jihomoravského Klubu českých turistů Hana Slabáková. Šéfkuchař Honza Rimpler poradí pár receptů, kterými se můžete vytáhnout, když budete chtít udělat své polovičce radost romantickou večeří pro dva.
Tomáš Přenosil pozve na online vystoupení divadla Studio DVA a Míša Casková nás zavede do Technického muzea v Brně, ve kterém Jaroslav Pipota ukáže historické kousky výpočetní techniky.
A psycholog a terapeut Adam Táborský vysvětlí, k čemu a jakým způsobem se využívá lesní terapie.
I v úterý začínáme v 5:59 na ČT2 i ČT3.

Chat

Psycholog, terapeut

Adam Táborský

V úterý 12. ledna


Stopáž150 minut
Rok výroby 2021
 L HD