Tatínek z něho chtěl mít elektrikáře, ale jeho profesní cesta vedla k filmu a divadlu. Čtvrtečním hostem Dobrého rána bude herec Karel Heřmánek. Do studia však nepřijde sám, doprovodí jej manželka a oblíbená moderátorka Hana Heřmánková.

Obsah dílu

Přehrát vše

Tatínek z něho chtěl mít elektrikáře, ale on se bál proudu. Jeho profesní cesta nakonec vedla k filmu a divadlu. Za svou dlouholetou kariéru ztvárnil nepřeberné množství rolí, z nichž nejznámější jsou Lucifer v pohádce S čerty nejsou žerty a obchodník Leo Popper ve snímku Smrt krásných srnců. Ve čtvrtek do studia Dobrého rána zavítá herec Karel Heřmánek, kterého doprovodí další milý host - jeho manželka a oblíbená moderátorka Hana Heřmánková.

Odborník Tomáš Kazda již delší čas pracuje na vývoji baterií, jeho posledním objevem je využití síry v akumulátoru pro navýšení kapacity energie. S moderátory pohovoří o budoucnosti a praktičnosti elektromobility.

Teoretik Martin Kos představí čerstvé filmové novinky.

Šéfkuchař Vojtěch Fňukal použije pivo pro zpestření svého kulinářského umění.

Známe rockové i folkové festivaly, avšak těch mezigeneračních je pomálu. Na jeden takový s názvem Krásný ztráty nás pozve organizátor David Gaydečka.

A lektor kurzů David Beran předvede své zajímavé elektrické výtvory.

Tak nezapomeňte si pustit v 5.59 ČT2.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD