Jak se žije současným spisovatelům v našich končinách řekne talentovaný zástupce mladé spisovatelské generace Jan Němec.

Obsah dílu

Přehrát vše

Autor oceňovaného románu o fotografovi Františku Drtikolovi Dějiny světla Jan Němec po 6 letech vydal další knihu. Tentokrát je ale hlavním hrdinou alespoň částečně on sám. V příběhu s názvem Možnosti milostného románu rozebírá světlé i stinné stránky jednoho vztahu. Víc se dozvíte od autora samotného.
Jak s klimatickou změnou a nedostatkem vody bojují v některých zemích Afriky, bude vyprávět konzultant pro přírodní zdroje a zemědělství humanitární organizace Člověk v tísni Jan Svitálek.
Jakými rybami kromě kapra si můžete zpestřit sváteční tabuli, ukáže a poradí šéfkuchař Oskar Klanert.
Zuzana Hofmanová vysvětlí, o co jde v projektu Zastav se na malou chvíli a pozve na neděli 22. 12. do Žižkovského tunelu.
A Markéta Uhříčková s Alenou Zajícovou ze školského zařízení pro enviromentální vzdělávání - Lipka ukáží, jak si vyrobit různé vánoční ozdoby, dekorace nebo třeba zabalit dárky tak, aby veškerý použitelný materiál byl kompostovatelný a nezůstal po něm žádný odpad.
Těšte se na Dobré ráno i po neděli. Poslední týden našeho vysílání v roce 2019 je tady. I tentokrát začínáme v 5:59 na ČT2.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD