I herec, moderátor a dabér Jan Kolařík je pilný jako včelka. Co už má za sebou a jaká práce ho čeká, řekne v pondělním Dobrém ránu.

Obsah dílu

Přehrát vše

Honzu Kolaříka znají zejména diváci brněnského Divadla Husa na provázku. Vidět jste ho ale mohli v celé řadě filmů i seriálů. Své fanoušky si získal i díky svému podmanivému hlasu, který propůjčuje zahraničním hercům v dabingu, nebo jej uslyšíte z rozhlasových vln jednoho z brněnských komerčních rádií. Mluvit tedy bude o čem. Třeba i o filmu Hastrman, za kterého si vysloužil nominaci na Českého lva za vedlejší mužskou roli.
Ne nadarmo se říká, že je někdo pilný jako včela. Jakou funkci tento hmyz v přírodě plní a co jej v současnosti nejvíce ohrožuje, vysvětlí zoolog Pavel Hyršl.
Knižní novinky tentokrát představí Kateřina Deiml a v kuchyni se bude pilně snažit food blogerka Maruška Retková. Tentokrát bude mít jako hlavní surovinu med, se kterým bude zejména péct.
Ředitel Národního divadla Brno Martin Glaser pozve na letošní ročník festivalu Divadelní svět Brno 2019.
100. výročí od založení slaví Centrum Kociánka, proto se naše redaktorka vydá přímo na místo činu a společně s pracovníky centra vysvětlí a ukážou, jak taková instituce funguje a co je jejím "denním chlebem."
Budíky i v pondělí nastavte na 5:59. Na ČT2 na vás budeme čekat!

Chat

V pondělí 20. května


Stopáž150 minut
Rok výroby 2019
 L HD