Znalce bojových umění a mistra thai boxu Ondřeje Novotného možná znáte zejména jako moderátora pořadu, ve kterém šlo o přežití na pustém ostrově. Víc se o něm dozvíte ve čtvrtečním Dobrém ránu.

Obsah dílu

Přehrát vše

Znalec a promotér bojových umění, moderátor a sportovní komentátor. To je zdaleka neúplný výčet aktivit Ondřeje Novotného. Do boje se navíc nedává jen po teoretické stránce, praxi bojových sportů si totiž vyzkoušel i na vlastní kůži. Jak se daří jeho projektu - MMA zápasů Oktagon, řekne ve čtvrtečním Dobrém ránu.
Čtvrtek patří také Mezinárodnímu dni Coming outu, neboli okamžiku, kdy se člověk rozhodne o své homosexuální orientaci informovat své blízké okolí. Člen spolku STUD a také vedoucí online poradny S barvou ven Oldřich Kundera, poradí, jak se s touto citlivou situací vyrovnat. Husu na pekáči se zelím a knedlíkem už asi ochutnal každý, šéfkuchař Vojta Fňukal ale ukáže, jak se taková husa dá zpracovat kreativně a netradičně.
Ředitelka organizace Aliance žen s rakovinou prsu Eva Knappová a výtvarník Matyáš Fuchs připomenou, že bojovat s tímto onemocněním musí nejedna žena. Představí proto akci Ostře sledovaná prsa a pozvou na dílčí události.
Živě v Dobrém ránu také zahraje kapela Jelen, která právě zahajuje své turné s Míšou Tučnou.

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD