Zvládne Ondra se Soňou postavit skautský stan s podsadou? Uvidíte ve středu v Dobrému ránu. Na pomoc si možná přizvou herce Josefa Cardu.

Obsah dílu

Přehrát vše

Josefa Cardu většina zná spíše z televizních obrazovek, je ale také skvělým divadelním hercem. Co ho v nejbližší době na prknech, která znamenají svět, čeká, prozradí v zítřejším vysílání.
Připravení na září by měli být i všichni žadatelé o práci. Pravidelně v tomto čase narůstá poptávka po zaměstnání. Jak se kvalitně připravit a co třeba čeká absolventy u pohovorů, řekne Marika Knihová.
I když je teď ovoce a zeleniny dost, měli bychom se připravit a zásobit na zimu. Jak zdravě a hlavně chutně zavařovat, dělat marmelády a sirupy ukáže a vysvětlí mnohokrát oceněná autorka marmelád Veronika Bryjová. Na svou výstavu Deset let pozve vynikající český fotograf Jan Šibík a za budovou ČT postavíme malý improvizovaný skautský tábor. V čem jsou české skautské tábory a stany odlišné od těch zahraničních, řeknou členové českého skautu neboli Junáku Michal Zedníček a Iveta Zieglová.
Středa, 5:59, ČT2!

Chat

herec

Josef Carda

Ve středu 1. srpna 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD