Čtvrteční Dobré ráno navštíví herečka a dabérka Kamila Špráchalová!

Obsah dílu

Přehrát vše

Každý z nás občas musí vypnout od každodenního stresu a
dopřát si řádný odpočinek. Čtvrteční díl, který připadá na první letní den,
nese název Očista těla i duše. Své o vytíženosti a potřebě kvalitního relaxu ví
i herečka a dabérka Kamila Špráchalová,
se kterou si budeme povídat nejen o její kariéře, ale i o jejím kladném vztahu
ke zdravé kuchyni.

A když jsme u stravování, u našeho sporáku se o lehká, chutná a vyvážená jídla postarají kuchařky a food blogerky Kateřina Jašková a Martina Hladyuk.

Blíží se Mezinárodní den boje proti drogám a nezákonnému obchodování s nimi. O drogové problematice promluví Jindřich Vobořil, národní protidrogový koordinátor.

Protože většinu z nás stresuje a vytěžuje především práce, roste poptávka po efektivním plánování pracovních sil. Odborník na toto téma, Roman Urban, bude hovořit o (ne)výhodách směnného provozu a nepravidelné pracovní doby.

Péči o tělo nám usnadňují kosmetické prostředky všeho druhu. Víte ale, že si spoustu z nich zvládnete vyrobit doma sami? Martina Ondrová nám ukáže, jak na to.

A nakonec je třeba dopřát odpočinek i duši. Relaxovat můžete třeba u filmů v rámci Filmového léta, na které nás pozve jeho pořadatel Josef Čadík. A pokud máte doma tvořivou ratolest, můžete ji poslat na Start Film Fest. Festival je určený právě těm, kteří stojí na startu vlastní umělecké tvorby a chtějí to dotáhnout do úspěšného cíle. Na jeho třetí ročník nás naláká ředitel festivalu Lukáš Skupa.

Nejen Ondra se Soňou se na Vás budou těšit 5:59 na ČT 2!

Chat

herečka, dabérka

Kamila Špráchalová

Ve čtvrtek 21. června 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD