Do studia nás přijde navštívit herec Miroslav Hanuš.

Obsah dílu

Přehrát vše

Každý z nás se občas v životě octne v situaci, kdy má pocit, že bloudí v kruhu. Herec a režisér Miroslav Hanuš se v rolích vyšetřovatelů také několikrát potýkal s bezvýchodnou situací, ale jak se s nimi vyrovnává ve svém osobním a profesním životě? Nejen o známých televizních rolích, ale i o divadle a režírování her si budeme povídat ve středečním Dobrém ránu.

Jako děti se učíme jezdit na kole, ale přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je, když jedno kolečko chybí? Cestovatel Tomáš Horák na jednokolce vyrazil na cestu kolem České republiky a o něco později dojel až k polárnímu kruhu. Povypráví nám, jakým nástrahám musel čelit.

Hudební novinky jako obvykle představí Jan Kluka.

14. březen je mezinárodním dnem čísla Pí a shodou okolností v Praze právě probíhá akce Týden mozku (12. až 18. března), kde můžete svůj mozek procvičit a potrápit třeba matematickými hlavolamy. Pozvou nás na něj koordinátorka Kristýna Vidimová a matematik a lektor RNDr. Jaroslav Flejberk.

I na talíři se dnes objeví kruhy. S cukrářem Vítem Martinákem se pustíme do pečení tradičních amerických ovocných koláčů, kterými se tento významný matematický svátek slaví.

Ráno nám rozproudí krev v žilách Matouš Tomeš a Matyáš Držmíšek, kteří nám ukážou, že yoyování není jen zábava, ale především sportovní disciplína plná dřiny.

Připojte se k nám a sledujte středeční Dobré ráno. Startujeme jako vždy v 5:59 na ČT2.

Chat

herec a režisér

Miroslav Hanuš

Ve středu 14. března 2018


Stopáž150 minut
Rok výroby 2018
 L HD