Vesmír je nekonečný a stejně tak se občas mohou zdát i závody F1. Jak to vnímal bývalý testovací pilot formule Jan Charouz, zjistíme už ve středu.

Obsah dílu

Přehrát vše

Jedno kolo za druhým s nohou na plynu a nekončící adrenalin, jestli předjedete i svého posledního soupeře, nebo abyste neudělali nějakou chybu a svůj automobil třeba nepoškodili. A běh na dlouhou trať, která snad nikdy nekončí je i podnikání. S tím vším má zkušenost i Jan Charouz …dříve testovací pilot F1, později šéfkuchař, sportovní komentátor, nebo třeba spolumajitel drive-in kavárny. Čemu se věnuje dnes a proč, se dozvíte už ve středu ráno.
V ten samý den oslavíme i 60. výročí vypuštění první umělé družice na oběžnou dráhu Země. Řeč je samozřejmě o Sputniku 1. Co to tehdy znamenalo pro svět a jak se na ruskou družici dívali třeba v USA prozradí Jan Píšala z Hvězdárny a planetária Brno.
Honza Kluka stejně jako každou středu prozradí, které "nové hvězdy" zazářili na hudebním nebi.
Šéfkuchař Jan Rimpler si posvítí pro změnu na chuťovky z bufetů. Jako obvykle od něj ale můžeme čekat zejména moderní pojetí dřívějších pochutin z legendárních brněnských stravovacích zařízení minulého režimu, jako byli právě Sputnik nebo Vesmír.
Martin Dvořák a Vít Ježek pozvou ke sledování přenosu z udílení cen E.ON Globe Energy 2017.A Milada Vlková předvede a vysvětlí, jak se přede na kolovrátku.
Nezapomeňte si proto přivstat i ve středu za minutu 6.

Chat

automobilový závodník, komentátor, šéfkuchař, podnikatel

Jan Charouz

Ve středu 4. října 2017


Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD