Pozvání přijal herec Michal Dalecký a také zpěvák Michal Hrůza, který zahraje i s kapelou. To bude lásky až po uši.

Obsah dílu

Přehrát vše

Až po uši budeme v pondělí vězet v Michalech! Tím prvním bude herec Michal Dalecký, kterého jste v posledních měsících mohli vidět na obrazovkách České televize zejména v seriálech Bohéma a také Labyrint. Internetoví fanoušci ho znají zase jako Žížalu z oblíbeného sitcomu Kancelář Blaník.
Tím druhým bude skvělý český muzikant Michal Hrůza, který přijede i s kapelou a představí své nové album Sám se sebou. V Dobrém ránu zazní také aktuální duet Na rozcestí, který zazpívá s Olgou Königovou.
Občas můžete vězet až po uši také v problému. Pokud je jím alkoholismus, pomocnou ruku mohou podat Anonymní alkoholici. Jak tato organizace funguje, kdo v ní může hledat pomoc a proč se obrátit zrovna na ně, vysvětlí ředitelka doléčovacího centra Lotos Radka Kasanová.
Kateřina Nováková tradičně představí knižní novinky a pomyslnou kuchařskou čepici si tentokrát nasadí šéfkuchař Dušan Kuba. Zaměří se tentokrát na ruskou kuchyni a kromě jiného uvaří také známou polévku "ucha".
V neposlední řadě pak všechny pozveme na debatu s Ivou Bittovou v rámci projektu Inspirativní rána. Kdy a kam, to už prozradí jeden z organizátorů Matěj Labanc.
V pondělí také odstartujeme týdenní reportážní seriál Petra Kotrly o živlech. První díl bude patřit zemi, a to konkrétně Rudickému propadání.
Začínáme jako vždy za minutu 6.

Chat

V pondělí 15. května 2017


Stopáž150 minut
Rok výroby 2017
 L HD