Jak je na tom Vladimír Polívka s fotbalem? Snad to zjistíme ve čtvrtek :)

Obsah dílu

Přehrát vše

Při snowboardových závodech musel Vladimír Polívka projet nejednou brankou. Naštěstí pro divadelní a filmové diváky už závodní prkno pověsil na hřebík a věnuje se herectví. Ve čtvrtek ho přivítáme v Dobrém ránu :)
Když je řeč o brankách, nemůžeme vynechat ani fotbal. O historii kopané i současných trendech si Soňa s Ondrou popovídají s bývalým ligovým trenérem a současným vysokoškolským pedagogem Karlem Večeřou.
Do kina bude zvát jako obvykle Radek Pernica a na vaření jsme pozvali cukráře Adama Dvořáka. Respektive tentokrát budeme spíš péct, protože se naučíme dělat tažené těsto na sladký i slaný způsob.
Matěj Prošek, zakladatel nadačního fondu Upřímné srdce, představí dobročinný projekt Rozsviťme Ústí nad Labem, který pomáhá handicapovaným dětem.
A tahům na branku se věnují i Dalibor Kyzlink a Martin Kučera. Ti nás totiž seznámí s tím, jak se hraje tzv. "šprtec" neboli stolní hokej. Dozvíme se od nich, kdy a jak tato hra vznikla a jaká jsou její pravidla. A samozřejmě si Ondra se Soňou šprtec i vyzkouší :)
Nastavte si budíky, startujeme za minutu 6 na ČT2!

Chat

Ve čtvrtek 15. prosince 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD