Odpočítáváme, kolik dní zbývá do Vánoc! A taky do návštěvy Jana Hrušínského :)

Obsah dílu

Přehrát vše

Už jen párkrát se vyspíte a další Dobré ráno na vás bude čekat s velmi milým hostem …hercem a ředitelem Divadla Na Jezerce Janem Hrušínským. Kdo ještě nezačal, stříhejte metr, uteče to rychleji.
Odpočítává se i start raketoplánu. Co je nového ve vesmíru, jaký život má astronaut a mnoho dalšího zajímavého o kosmonautice, povypráví Tomáš Přibyl.
Kateřina Nováková představí další knižní novinky a o vaření se tentokrát postará foodblogerka Zuzana Lužná. I když vařit ve skutečnosti nebudeme, protože si pro nás připravila pár dobrot z kategorie nepečeného nebo také RAW cukroví. Mňam!
V jiné roli uvidíte také naši ostravskou kolegyňku Veroniku Poláčkovou. Tentokrát totiž přijde jako host, aby představila svůj projekt Antistresový diář. Výtěžek za jeho prodej totiž půjde na podporu Kiwanis klubu Ostrava, který pomáhá těžce nemocným lidem.
Kulturisti a fitness závodníci pro změnu odpočítávají každý kilogram. Jak vypadá příprava a samotné závodění předvedou a vysvětlí Pavel Šalitroš a Jiří Procházka.
A aby toho nebylo málo, představíme soutěž České televize a Muzea města Brna u příležitosti 55. výročí brněnského studia, ve kterém můžete vyhrát televizor. Víc prozradí mluvčí muzea Michael Kalábek.
V reportáži se Petr Kotrla zaměřil tentokrát na adventní kalendáře.
Takže nastavit budíky a v pondělí na viděnou :)

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD