Ať už nám věříte, či nikoliv čtvrtečními hosty Dobrého rána budou Michal Horáček a Lenka Nová.

Obsah dílu

Přehrát vše

Lenka Nová vydala nové CD Čtyřicítka pod taktovkou svého dvorního textaře Michala Horáčka. Oba proto i s kapelou ve čtvrtek svůj společný hudební projekt představí.
Věříte, že v hoře Blaník dlí rytíři a čekají, až nám bude nejhůř, aby vyrazili na pomoc? Ať už tak nebo tak, o Blaníku a dalších bájných místech a postavách si Ondra se Soňou budou povídat s etnografem Janem Pohunkem z Národního muzea v Praze.
Málokdo také uvěří, že můžete dosyta jíst a přitom stále hubnout. Jak na to, vysvětlí a poradí foodblogerka Věrka Strnadová.
Neuvěřitelné výkony na svých cestách také podávají dobrodruzi Jiří Folbrecht a Standa Dadák a nejen oni. Rozhodli se proto společně uspořádat Motonomád Fest Brno, kam se sjedou blázniví cestovatelé z České i Slovenské republiky a o svých zážitcích ze svých expedic se se všemi podělí. No a my vás na ten festival společně s nimi pozveme.
Fyzika má svá pevná pravidla. Pokud je ale neznáte, může vás často překvapit. Do jaké míry se dá fyzikálním jevům věřit či nevěřit všechny přesvědčí vidátor a fyzikální performer Aleš Pirgl.
I ve čtvrtek startujeme za minutu 6 na ČT2.

Chat

zpěvačka

Lenka Nová

Ve čtvrtek 20. října 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD