Brněnské Dobré ráno startuje další speciální týden. Tentokrát mu bude domovem budova Janáčkova divadla Národního divadla Brno :)

Obsah dílu

Přehrát vše

Skvělý fotograf Ivan Pinkava představí svou práci a poodkryje také něco ze zákulisí příprav nového grafického vizuálu Národního divadla Brno, na kterém se podílí už třetím rokem.
Modelka a finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková představí svůj nadační fond a také projekt Nový start s Veronikou, který pomáhá dětem z dětských domovů s jejich začátky při jejich přechodu do dospělosti mimo toto zařízení.
Promovaní inženýři nebo spíš teprve budoucí promovaní inženýři Jaroslav List a Jan Fabig se v srpnu postavili na pomyslnou startovní čáru Mezinárodní inženýrské soutěže EBEC a společně ještě se svými dalšími týmovými kolegy byli velmi úspěšní. Jak moc a v čem celá soutěž spočívá, řeknou už sami.
Sedí tiše jako pěna! Toto pořekadlo si zkusíme prověřit společně s cukrářem Vítem Martinákem, který nám připraví sladké pěnové dobroty.
Ředitel Národního divadla Brno Martin Glaser prozradí, co se chystá v nové divadelní sezóně.
A když už tedy otevíráme tento divadelní týden, tak na start postavíme s velkou pompou i horkovzdušný balón, který možná, když bude příznivý vítr, i od divadla vzlétne k nebi. Víc o balonovém létání řeknou prezident Českého balónového svazu Pavel Kostrhun a ředitel MČR v balonovém létání 2016 Tomáš Petržela.
Po "olympijské pauze" začínáme zase za minutu 6 jako obvykle na ČT2. Těšíme se :)

Chat

Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L