Robert Křesťan s Druhou trávou u nás oslaví 25 let na scéně! Jak jinak než muzikou :-)

Obsah dílu

Přehrát vše

Robert Křesťan a Druhá tráva slaví společných 25 let na scéně. My chceme být u toho a tak se pánů doptáme, co se za tu dobu zažilo a jak budou vypadat oslavy. Navíc nám i živě zahrají! Ale nebojte, i když se dnešní díl jmenuje "Konec dobrý, všechno dobré" tahle legendární kapela s básníkem v čele rozhodně nekončí! Něco ale ukončit přece jen budeme chtít. Taky se vám stává, že práci tak nějak chorobně odkládáte a odkládáte a pak vás to štve? Zrovna když je potřeba udělat něco do čeho se vám nechce, ejhle je hotových tisíc jiných věcí jen to hlavní ne. To my taky známe! Proto si s Petrem Ludwigem popovídáme o konci prokrastinace! Koncům se budeme věnovat i v kuchyni. S Bárou Daňkovou si připravíme pochoutky, které na konec jídla rozhodně patří. ANO, uděláme si nejrůznější dezerty! V reportáži Petra Kotrly se zase můžete těšit na zákulisí redakce Dobrého rána. Zajímá vás, jak vypadají lidé, co na našem pořadu pracují? Tak my vám je ukážeme!
A jak se říká, zazvonil zvonec a pohádky je konec… Nebo, že by to nebyl konec? Tak si o těch zvonech a zvoncích také něco řekneme. Pozvali jsme do studia zvonaře Michala Votrubu společně s uměleckým kovářem Jakubem Hylákem. Ti nám o tomto prastarém řemesle popovídají úplně všechno!
Cink cink a teď už se jen dívat :-)

Chat

publicista

Petr Ludwig

Ptejte se na vše kolem prokrastinace. Zajímá vás jak předejít chorobnému odkládání práce? Autor knihy konec prokrastinace je vám k dispozici.

Ve čtvrtek 30. června 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD