O hlavičku kratší občas vypadá Ondřej vedle Soni, když má vysoké podpatky. Koho ale rozhodně popravovat nebudeme, je herec Lukáš Příkazký, který bude i hostem pátečního Dobrého rána.

Obsah dílu

Přehrát vše

O hlavu kratší doufáme, nebude herec Lukáš Příkazký, který bude hlavním hostem pátečního Dobrého rána. Znát ho můžete i z mnoha projektů České televize jako seriál Neviditelní nebo třeba Čtvrtá hvězda.
Tematicky nahlédneme do historie s profesorem Josefem Ungerem, který bude vyprávět o katovském řemeslu.
Vařit budeme stylově a hlavně pohádkově! Šéfkuchař Vojtěch Fňukal si přinese na pomoc jednu důležitou rekvizitu. Ubrousek, co se sám prostírá a navíc bude servírovat dobroty jako sekyrkovou polévku nebo holubi, co lítají sami do úst.
Pravidelný host - sběratel a školitel deskových her Michal Požárek si přivede posilu Martina Hrabálka, aby společně pozvali na festival Brnohraní.
Pohádkově pojal svou reportáž i Petr Kotrla. Rozhodl se, že zkusí obstát v některých úkolech, které v pohádkách musejí plnit hlavní hrdinové. Co myslíte, najde jehlu v kupce sena, nebo prsten v jezeře?
Jeskyně Výpustek se na víkend promění v pohádkovou sluj, kde děti budou zachraňovat skřítka Lumpíka. Jak? To už řekne Robert Dvořáček.
Každá malá i velká princezna se ráda parádí a zdobí šperky. Co když jsou ale vyrobené z PET lahví? Jak na to, ukáže výtvarnice Irena Hartingerová.
Zakončete týden s Dobrým ránem, startujeme 5:59.

Chat

V pátek 3. června 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD