Hořet snad nebude, ale hasit stejně budeme. Jak těžký život mají požárníci …pardon hasiči, to prozradí specialista na odstřely a vedoucí ÚO Hodonín Martin Červenka.

Obsah dílu

Přehrát vše

Srdce každého zahoří plamenem pro Martina Červenku, až uslyší, co všechno tento zasloužilý hasič dovede. Za 20 let své hasičské kariéry si vyzkoušel ledacos. Pracoval jako záchranář-kynolog, v rámci mezinárodního záchranného týmu USAR pracoval na misích např. po zemětřesení v Íránu nebo Alžíru. Zkušenost má také jako letecký záchranář a v poslední době se specializuje na odstřely. Ve výpisu jeho dovedností snad už chybí jen položka: Superman!
A hořet nebude ani v Lelekovicích. Ve středu ráno tam totiž budou trénovat společně s redaktorkou Míšou Migotovou "požární útok" dobrovolní hasiči z Králova Pole. Tak snad nám tu Míšu neutopí!
V kuchyni bychom neradi slyšeli výkřik: Hoří! A tak si vystačíme s vepřovou panenkou a do uniformy (rozumějte županu) navlečeme i nějakou tu krevetu nebo jablko.
Petr Kotrla se pro změnu zaměřil na stejnokroj fanoušků Star Wars, protože na 4. května připadá tzv. Den Hvězdných válek.
Plamen lásky určitě dokážou zažehnout i fotografie Roberta Vana, který všechny pozve na svou brněnskou výstavu Fotka nemusí být ostrá.
Všechny (nejen panenky) pak roztančí cimbálová muzika Pramínky v čele s primášem Václavem Kopelcem a skvělou cimbálistkou Gabrielou Jílkovou.

Chat

ředitel ÚO Hodonín a specialista na odstřely

Martin Červenka

Ve středu 4. května 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L HD