Jan Budař přijde představit svůj zbrusu nový videoklip a navíc poradíme všem, co se chtějí seznámit s protějškem a neví jak na to!

Obsah dílu

Přehrát vše

Ruku líbám, těší mě, dobrý den, rád vás poznávám… Pojďte seznámíme se! :-) Tápete jak potkat protějšek? Jak ho oslovit? Jednoduše jak se tedy vlastně seznámit? Poradíme vám! Psychoterapeut Michal Mynář vám dá tipy, jak už nebýt singl! "Seznamme se" je název koncertní show Jana Budaře s Eliščiným Bandem. Honza Budař přijal pozvání k nám do studia - vy se seznámíte s ním a on vás seznámí se svým novým klipem k písni Pokojoví dravci, který v Dobrém ránu zahrajeme ve světové televizní premiéře! Stačí vyhodit jedno písmenko a ze seznamování máme "sezamování":-) Šéfkuchař Honza Rimpler nám tedy ukáže recepty s příchutí sezamových semínek. Dnes se také vyrazí před studio, kde přičichneme k práci kaskadérů! Právě totiž vrcholí natáčení nového akčního seriálu Kaskadéři s.r.o.. Nebudeme si s tvůrci ovšem jen povídat, v přímém přenosu vám nějaké ty kaskadérské kousky ukážeme! Tohle všechno a ještě mnoho dalšího v Dobrém ránu se Soňou a Ondrou! Zapněte si nás!

Chat

herec, zpěvák a režisér

Jan Budař

Kde bere Jan Budař inspiraci ke svým textům? Jak probíhalo natáčení jeho nového klipu? A co chystá dál? Ptejte se na co chcete :-)

Ve čtvrtek 24. září 2015


Stopáž150 minut
Rok výroby 2015
 L HD