Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Zdena 25. 9. 2013 20:05 Reagovat 0 1

  Poraďte

  Propásla jsem díl 2, nevíte kde se dá vidět, klidně i v anglickém jazyce?

 • KAREL 19. 9. 2013 13:47 Reagovat 2 0

  JOSEFOVI

  ...PROTOŽE ČR ZNÁTE. JÁ SE S NÍM BOHUŽEL ROZCHÁZÍM V NÁZORU I V NĚKTERÝCH JINÝCH ZEMÍCH, NAPOSLEDY VČERA. NAPŘ. RiO JE PŘÍLIŠ KRÁSNÉ A ROZMANITÉ, NEŽ ABY VĚNOVAL 60 % ČASU SNÍMKU FAVELÁM A BOX - KLUBŮM... JINAK ZAJÍMAVÉ.

 • Josef 8. 9. 2013 22:23 Reagovat 3 0

  Meichael Palin---

  Cestopisy v podání tohoto pána jsem sledoval s velkým zaujetím, těšil jsem se na ně. Jsou náhderné, dovede zprostředkovat bezprostřední styk s prostředím, kde se právě nachází a je lhostejno, zda sleduje stopy E. H. na Kubě či v Africe. Je mu jedno, kdo v té zemi vládne, to na rozdíl od českých, zaujatých kýčů. Jenom jeho cestopisy přes státy -ex východní Evropy byly tak nějak utažené za vlasy, cestopis z ČR pak vysloveně trapárna, z české strany, jak jinak...

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi