122. Velká pardubická s Českou pojišťovnou

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 11  
Sdílet
| Poslat odkaz

Přímý přenos největšího dostihového mítinku v Česku, jehož vrcholem je nejtěžší překážkový dostih na evropském kontinentu

Přehrát video

Více na portálu ČT sport

 • Faltejsek: Byl bych rád, kdyby začala moje éra
  Faltejsek: Byl bych rád, kdyby začala moje éra

  13. 10. 2012

  Pardubice - Žokej Jan Faltejsek v sedle klisny Orphee des Blins vyhrál stylem start-cíl 122. Velkou pardubickou a ukončil panování Josefa Váni s Tiumenem. "Byl bych rád, kdyby tím začala moje éra, ale navázat na Váňu, to si snad ani netroufám," řekl Faltejsek.

 • Velkou pardubickou ovládla klisna Orphee des Blins
  Velkou pardubickou ovládla klisna Orphee des Blins

  13. 10. 2012

  Pardubice – Čtvrté vítězství v řadě Tiumen s Josefem Váňou v sedle nevybojoval, dnes doběhl třetí. 122. ročník Velké pardubické vyhrála desetiletá hnědka Orphee des Blins s Janem Faltejskem. Druhý byl s velkou ztrátou 16 délek Ronino s Jiřím Kouskem.

 • Tiumen a Váňa: Všem navzdory chtějí přepsat dějiny Velké pardubické
  Tiumen a Váňa: Všem navzdory chtějí přepsat dějiny Velké pardubické

  13. 10. 2012

  Pardubice - Ukončí někdo nadvládu Josefa Váni a Tiumena? Nebo se dvojice kralující posledním třem ročníkům Velké pardubické nesmazatelně zapíše do historie a vyhraje počtvrté v řadě? To jsou nejčastější otázky před startem 122. ročníku nejtěžšího dostihu evropského kontinenu. Dvacet tři koní a jezdců se pustí na trať dlouhou 6 900 metrů. Prověří je třicet překážek včetně obávaného Taxisu a ty nejlepší krátce před pátou hodinou odpoledne poženou do cíle bouřící davy. Přímý přenos dostihového odpoledne na pardubickém hypodromu sledujte živě na ČT sport a našem webu od 11:25. Hlavní dostih startuje v 16:25.

 • Velká pardubická a Zlatá přilba už by se v budoucnu krýt neměly
  Velká pardubická a Zlatá přilba už by se v budoucnu krýt neměly

  11. 10. 2012

  Pardubice - Nejvýznamnější překážkový dostih Velká pardubická a klasický plochodrážní závod Zlatá přilba už by se během jednoho víkendu v budoucnu konat neměly. Pardubická primátorka Štěpánka Fraňková oslovila federaci plochodrážního sportu se žádostí, aby se prestižní závod v Pardubicích nekonal o druhém říjnovém víkendu. Právě tento termín historicky patří Velké pardubické. Letos se obě sportovní události sešly v jednom víkendu a nejznámější český překážkový závod se neběží v neděli, ale netradičně v sobotu.

 • Váňa se vrátil třetím místem v kvalifikaci na Velkou pardubickou
  Váňa se vrátil třetím místem v kvalifikaci na Velkou pardubickou

  15. 9. 2012

  Pardubice - Josef Váňa může usilovat o devátý triumf ve Velké pardubické. Po dubnové zlomenině stehenní kosti se legendární žokej vrátil k dostihům třetím místem ve čtvrté kvalifikaci na Velkou pardubickou s loňským vítězem Tiumenem. Společně by měli 13. října útočit na čtvrté prvenství ve slavném dostihu za sebou.

 • Váňa se v sobotu rozhodne, zda pojede Velkou pardubickou
  Váňa se v sobotu rozhodne, zda pojede Velkou pardubickou

  11. 9. 2012

  Praha - Žokej Josef Váňa se letos poprvé představí v sedle na dráze. Osminásobný vítěz Velké pardubické pojede v sobotu v Pardubicích vítěze uplynulých tří ročníků Tiumena v rámci posledního ze čtyř kvalifikačních dostihů. Po závodu se rozhodne, zda Váňa nastoupí 13. října také do 122. ročníku Velké pardubické.

 • Primátorka navrhuje, aby se Velká pardubická jela v sobotu
  Primátorka navrhuje, aby se Velká pardubická jela v sobotu

  1. 2. 2012

  Praha - Primátorka Pardubic Štěpánka Fraňková navrhuje přesunout Velkou pardubickou na sobotu, a vyřešit tím termínovou kolizi s plochodrážní Zlatou přilbou. Oba tradiční závody jsou v kalendáři naplánovány na neděli 14. října a Fraňková dnes prezidentovi Jockey Clubu Václavu Lukovi navrhla, aby slavnou steeplechase zkusil o den posunout, a městu tak nehrozil dopravní kolaps a zloba nespokojených fanoušků.

Diskuse diváků
 • Tera 17. 10. 2014 11:18

  tammyn Ĺşulejka

  smutná videa se se zranÄ›nĂ˝m konÄ›m bych doporuÄŤila vĂ­ce zveĹ™ejnovat, aby se nep…

 • siska 12. 10. 2014 14:21

  v kolik

  V kolik zacina velka pardubicka?

 • michal 13. 10. 2013 14:16

  prosím v kolik se jede velká a vkolik bude přímej přenos

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 380 minut – Rok výroby: 2012 – L  HD
Žánr: Sport
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje
Související pořady