Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • 3. 5. 2015 21:21

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Monika Trtíllková 3. 11. 2003 19:44 Reagovat 0 0

  Můj názor

  Soulasím na tisíckrát. Hlavně s tou dobou vysílání.

 • pavel 20. 10. 2003 20:03 Reagovat 0 0

  Modrá planeta

  Přirodopisné dokumenty jsem měl rád už jako kluk. Pozorovat přírodu je lepší než koukat na hraný film, kde se dá tušit děj dopředu (čest výjimkám - Tarantino etc.). Bohužel časy, v nichž se přírodopisné seriály vysílají, jsou nekoukatelné, když vstávám ráno v 6 hodin do práce a vracím se mezi 5-9 večer. Co takhle dát je do hlavního vysílacího času (ČT2) nebo později večer - jako třeba jiné dokumenty, třeba o historii politiky a válek (také sleduji)? Jinak chválím ČT2 za množství dokumentů - pokud si vůbec pustím TV, je to program, který málokdy nudí. Jinak se přimlouvám za inteligentní pořady, kterým dle médií zvoní hrana, např. soutěž O POKLAD ANEŽKY ČESKÉ. P.

 • Pvla Antošová 13. 10. 2003 13:45 Reagovat 0 0

  Cyklus Modrá planeta - video, DVD

  Mám zájem o cyklus Modrá planeta na videokazetách nebo DVD. Je možné tuto sérii získat vaším prostřednictvím? Děkuji, Antošová

 • chamuda 19. 9. 2003 19:53 Reagovat 0 0

  Nádhera.. díky,ČT!

  Příroda je super, ještě jsem neviděla přírodopisný dokument, který by nebyl zajímavý. Modrá planeta je to nejlepší, co jsem zatím viděla. Je to skvěle natočené, tvůrci jsou jistě špička ve svém oboru.

 • Monika 15. 9. 2003 14:33 Reagovat 0 0

  zajimavost

  Tento seriál "Modrá Planeta" se mi velice líbí zajímám ze o tyto mořské hlubiny protože jsou velice tajemné byla bych ráda kdybych se mohla dozvědět víc.

 • Ladislav Hruška 6. 9. 2003 18:42 Reagovat 0 0

  informaci

  Dobry den, mohli byste mi poradit kde by se dal obstarat cely cyklus napr. na DVD i treba v zahranici. Porad je prekrasny. Dekuji. S pozdravem L. Hruska

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi