Bezpečnost dětí


Od 10 let

O dopravní bezpečnosti musíme mluvit dnes a denně, jedině tak nám snad něco utkví v paměti a v pravý čas vypluje na povrch. Tentokrát se soustředíme na děti od 10 let. Např. co dělat, když autosedačky a podsedáky už pro ně začínají být trapné.

Eva Srpová
reportérka

Eva Srpová


Školáci

Naším cílem většinou asi není vychovat z dětí budoucí závodníky, ale postarat se o jejich bezpečnost. Je to hlavně na rodičích, protože školy většinou nemají na kvalitní dopravní výuku prostor a čas. A pozor! Důležitý je taky osobní příklad.

Eva Srpová
reportérka

Eva Srpová


Předškoláci

Jsou dopravní situace, ve kterých někdy chybují i zkušení řidiči. Ohrožují tak všechny kolem sebe, včetně dětí. Musíme tedy děti chránit i tím, že jim o dopravě včas dáme praktické a srozumitelné informace. Jak na to? Pojďte se podívat.

Eva Srpová
reportérka

Eva Srpová


1–4 roky

Aby k úrazu nepřišly malé děti, máme pro jejich rodiče připravený další díl seriálu o bezpečnosti dětí v autě, na chodníku i na silnici. Dnes se zaměříme na věk 1–4 roky.

Eva Srpová
reportérka

Eva Srpová


Kojenci

Doufejme, že naše děti se drogám ubrání, a to nejen za volantem. Ale to je ještě daleko, do té doby je musíme my sami maximálně chránit. Podívejme se tedy na druhý díl seriálu o bezpečnosti dětí v autě. Dnes jsou na řadě kojenci.

Eva Srpová
reportérka

Eva Srpová


Těhotenství

Opatrní musíme být pořád. Ale o 100 procent víc, když zodpovídáme nejen za sebe. Takovým obdobím je těhotenství. Pro mnoho žen není překážkou v řízení auta. Ale obyčejné pásy můžou dítěti ublížit. Proto vám nabízíme první díl seriálu o bezpečnosti dětí.

Eva Srpová
reportérka

Eva Srpová


Vyhledávání v archivu reportáží