Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • JUDr.Karel Vlk 10. 3. 2015 15:31 Reagovat 0 0

  Via Imperialis

  Je to jeden z nejkrásnějších dokumentů o památkách.Já jsem viděl ve Vídni jenom Schonbrunn

 • sara 15. 12. 2010 10:23 Reagovat 0 2

  via imperialis

  opravdu nadhera, az slzim dojatim. ksem tak rada, że se to pro nas zachova! Neuvedomujete si za jakou cenu to bylo postaveno, kolik poddanych trpelo a kolik zivotu bylo znicenych a vy to jeste podporujete misto aby ste udelali dokument o chudych detech????/

 • Bilderbergs 3. 7. 2010 14:09 Reagovat 0 0

  zazrak, miracle... wunder

  .. diky za i-net vlozeni .. je to zazrak, ze za uplynule milenium plne valek, pozaru, niceni, se podarilo do teto podoby opet restaurovat tyto skvosty nasich predku... compliment... apropos, nebyt vystoupeni z monarchie meli by kupr . dnesni seniori duchody jako jejich jizni bratranci a to 40.000 czk... a kolik ze to maji ? ani ne 1/4...zkratka, v CZ je vsechno "asynchronni"... schade um die traene... gratulujeme mili Rakusaci, jake lebensniveau sind erzielt haben...

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi