Vetřelci a lovci

Krutá nevěra

Hodnocení filmu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 16  
Sdílet
| Poslat odkaz

Simona Stašová a Juraj Kukura ve druhé části kriminální minisérie na základě skutečných událostí. Opravdu víte vše o člověku, se kterým spíte? Erotické fotografie jako spouštěč tragických událostí. Dále hrají: T. Vilhelmová, M. Dlouhý, I. Frühlingová, V. Jiráček, J. Dvořák a další. Scénář J. Klíma. Kamera K. Fairaisl. Režie F. Renč

Krutá nevěra začíná šťastně. Manželé Petr a Jana Roubalovi (Václav Jiráček a Tatiana Vilhelmová) čekají první dítě. Do této idylky však vstupuje nečekaná rána: těhotná Jana najde jednoho dne v poště obálku, z níž se vysypou snímky kompromitující jejího manžela při erotických hrátkách s atraktivní Markétou Tichou (Gabriela Štefanová). A aby byly důkazy kompletní, jsou tu i vytištěné přepisy jejich milostných e-mailů a sms zpráv. Jana se zhroutí, přijde o dítě a uzavře se před celým světem. Jak to bylo s Petrovou nevěrou, opravdu si našel novou přítelkyni, nebo je za vším jen krutý žert…

V tuto chvíli vstupují do hry už z prvního příběhu (Zrozen bez porodu) známá zdravotní sestra Věra Podlipná (Simona Stašová) a záhadný doktor Zahálka (Juraj Kukura). Přesvědčí zoufalou Janu, aby se svými „vetřelci" bojovala. Zahálkův důmyslný plán pomsty počítá i s manželem atraktivní Markéty, bohatým obchodníkem Danielem Tichým (Michal Dlouhý).

Video není k dispozici. » Videoarchiv

Více na portálu ČT24

 • Krutá nevěra - Vilhelmová a Jiráček figurkami vetřelců

  22. 1. 2012

  Jedna nenápadná obálka může zásadně změnit život. O tom už se v prvním díle triptychu Vetřelci a lovci přesvědčila zdravotní sestřička Věra Podlipná (Simona Stašová), tentokrát se "paraziti" nastěhovali do života mladého manželského páru. Proč? Jen tak pro zábavu… Film Krutá nevěra uvádí ČT1 dnes ve 20:00.

 • Krutá nevěra: Kukura a Stašová opět loví vetřelce

  31. 12. 2010

  Brno - Druhý film z triptychu Vetřelci a lovci s názvem Krutá nevěra dotočil v těchto dnech v brněnském studiu České televize režisér Filip Renč. První z trojice, detektivka Zrozen bez porodu se Simonou Stašovou a Jurajem Kukurou v hlavních rolích, měla na televizní obrazovce premiéru na jaře 2010. Oba uvedení herci se objeví i v Kruté nevěře, do dalších rolí režisér obsadil Václava Jiráčka, Tatianu Vilhelmovou, Gabrielu Štefanovou nebo Michaela Dlouhého. Závěrečný snímek triptychu, nazvaný Užij si se psem, se bude natáčet v únoru a březnu 2011.

Diskuse diváků
 • Andrea 15. 10. 2013 05:16

  Jenže ve skutečnosti ta slečna zemřela, "Milan Brož" jí umlátil k smrti.

 • Iva 8. 10. 2013 15:47

  nadšená

  Tisíc lidí, tisíc názorů.... Přečetla jsem si některé komentáře a musím říct, že kritizovat umí každý bl..ec. Se…

 • Bob 7. 10. 2013 16:13

  Bože to byla ptákovina

  První půlka nebyla špatná... Jamile ale zašel scénář na trapnou záminku rozbitého auta před sídlem fir…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 73 minut – Rok výroby: 2010 – D  ST  AD  HD
Žánr: Film
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Přehled dílů