Čtyři v tom

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 77  
Sdílet
| Poslat odkaz

Proč jste se rozhodla účinkovat v seriálu Čtyři v tom?

  1. Klikněte pro větší obrázekAbych rozšířila mezi ženami sebedůvěru a přesvědčení, že mohou mít šťastný život doma i v práci bez nutnosti výběru, skvělého partnera, uspokojující práci a peníze a v neposlední řadě děti!
  2. Abych podporovala plánované mateřství.
  3. Abych rozšířila a podpořila částečnou práci maminek na MD a tudíž šťastnější maminky i děti.
  4. Abychom měli jako rodina, naše děti i další generace originální památku.
  5. V neposlední řadě abych zpropagovala mou práci – organizaci eventů a naši firmu, fungující novodobě „virtuálně“ (Viera Events, s.r.o.).

Proč si myslíte, že jste do seriálu byla vybrána právě vy?

Možná kvůli výše uvedenému? A taky asi proto, že jsem v těch výše uvedených věcech extrém…

Jak probíhalo vaše těhotenství?

Klikněte pro větší obrázekV prvním trimestru to bylo jako na houpačce – lehké nevolnosti střídaly pocity euforie a nadšení z těhotenství s pocity že to přeci nemůžu zvládnout, že nejsem mateřský typ a že se nechci vzdát života, co mám. Poté se vše stabilizovalo, bylo mi velmi dobře, možná až skvěle, a těhotenství jsem si velmi užívala. Moc jsme se na miminko těšili a připravovali každý detail.

Bohužel se ke konci dostavily zdravotní komplikace, začalo mně drasticky ubývat plodové vody a v 9. měsíci jsem navíc dostala těžkou bronchitidu, kvůli které jsem byla i hospitalizovaná v nemocnici. Kdybych totiž začala rodit, neměla jsem nejmenší šanci to udýchat. Nakonec plodová voda zmizela z neznámých důvodů úplně, byla jsem opět hospitalizovaná, prošla si zátěžovými testy plodu a vyvoláváním porodu. Vše bez odezvy, malinké se prostě nechtělo na svět. Poté muselo bohužel dojít na císařský řez…

Jak vzpomínáte na samotné natáčení?

Klikněte pro větší obrázekDobrodružství se vším všudy. Někdy jsem se cítila jako hvězda, třeba při natáčení na ulici a někdy jsem chtěla štáb vyprovodit ze dveří, neb jsem toho měla plné zuby. Vše se muselo dost složitě plánovat a organizovat a moje práce tak často stála. Ke konci těhotenství (i kvůli mým zdravotním komplikacím) tak bylo natáčení často velmi vyčerpávající. Také se dost materiálu točilo „zbytečně“. Se třemi natáčecími dny v měsíci to dělá 27 dní za 9 měsíců, což je vlastně měsíc natáčení v kuse! Celkem až 160 hodin natočeného materiálu! To bylo někdy demotivující, když člověk věděl, že se točí často „na prázdno“.

Ale teď mi někdy ten štáb chybí a říkám si „sááákra, to by se mohlo natočit!“

Který moment během vašeho těhotenství byl pro vás nejtěžší a který nejkrásnější?

Klikněte pro větší obrázekNejtěžší bylo, když nastaly komplikace a já měla výčitky svědomí, že jsem to třeba způsobila já svým aktivním těhotenstvím.

No a nejkrásnějším momentem byly první pohyby miminka, ty bublinky v břiše, pak každý UZ když jsem miminko viděla a pak samozřejmě ihned po narození, když jsme se s malou podívaly poprvé do očí…

Který z příběhů vašich spoluhrdinek vás nejvíc zaujal a čím?

Klikněte pro větší obrázekPetra s Ábelem a Jonáškem – hlavně to, jak ze začátku byla připravená na výchovu dítěte i bez tatínka, jak to bylo těžké, když byl Ábel jako druhé dítě a ne jako otec a jak se to pak všechno změnilo a v dobré obrátilo, protože ve dvou se to lépe táhne a rodina je základ života… ale víc prozrazovat nebudu.

Jak se vám seriál líbí? Jaké na něj máte reakce od svých blízkých?

Seriál je pěkný, velmi zajímavý, v krásném, v Čechách originálním stylu „docusoap“, řešící témata, které řeší každá žena a rodina. Jen mě někdy mrzí, že je to lehce „bulvárově“ sestříháno a to také mrzí i mé nejbližší, neb něco je lehce překrouceno pro výraznější dynamiku mé seriálové postavy…

Jak se aktuálně daří vám, vašemu dítěti a vaší rodině?

Klikněte pro větší obrázekStali se z nás rodiče! Jsem máma, Jakub je skvělý táta a stala se z nás rodina. Vše jsme se naučili, každý krok přišel tak nějak automaticky. Fungujeme jako skvělý tým, vzájemně si pomáháme a pro naši malou Isabellku bychom snesli modré z nebe. Isabellka je překrásné, hodné, klidné a usmívající se miminko a všichni jsme moc spokojení.

Paní na hlídání (= náhradní babičku!!!) mám na dvě odpoledne v týdnu, to věnuju práci a péči o sebe. Pak pracuji pouze když malá spinká nebo když hlídá Jakub večer. Po zbytek času jsem milující mámou a moc si to užívám. Přeji toto zažít každé ženě a také přeji co nejvíce ženám, aby se jim v klidu a v pohodě podařilo skloubit mateřství i práci na částečný úvazek. Protože pokud se realizujete v tom, co vás baví a jste současně maminkou, je to ta nejkrásnější rovnováha na světě. A šťastná a spokojená maminka = šťastné a spokojené miminko…

Stopáž: 44 minut – Rok výroby: 2013 – P  ST
Žánr: Dokument
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.