Unikátní pohled do zákulisí českého showbyznysu a uměle vytvořené dívčí skupiny 5Angels. Film oceněný Cenou české filmové kritiky (2012). Režie B. Bláhovec

Dojatý Karel Gott, pětice holčičích andílků a jeden naspeedovaný tatínek, kvůli němuž roztává předvánoční atmosféra v zákulisí stejně rychle, jako musí zmizet tuk z bříška. „Zpěvačka nesmí být sádelnice!“

Angee, Tereza, Nikola, Michaela, Vendy. „Už dlouhou chvíli přece patříme jen vám, můžeme se obejmout,“ otevírají náruč členky dívčí popové kapely 5Angels v jedné z úvodních scén filmu. „My s vámi a vy s námi, právě v této show…,“ dodávají v chytlavém refrénu.

A skutečně. Autorský film úspěšného scenáristy a režiséra Bohdana Bláhovce přivádí diváky do bezprostřední blízkosti hvězdiček, které se touží stát idoly.

Příznivci, odpůrci i ti, kdo o 5Angels nikdy neslyšeli, dostávají unikátní příležitost být s nimi. Ovšem nejen v okamžicích k tomu stvořených, při koncertních show, autogramiádách, v blescích fotoaparátů, ale také v zákulisí, když nacvičený úsměv a gesta mizí a nastupuje tvrdý dril, a také doma ve společnosti jejich rodin.

Stopáž66 minut
Rok výroby 2012
 D ST HD
ŽánrDokument

Všechny koprodukční filmy České televize