ČESKÝ LEV 2011

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 17  
Sdílet
| Poslat odkaz

Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obrate se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • KarolĂ­na 14. 3. 2012 22:47 (!) Reagovat 2 +1 -1 2

  Pouze pro silnĂŠ povahy

  Na "Lvy" se dalo někdy i těšit, ale letošní rok jasně ukázal, že bejvávalo a mrzí mne to. To vám došli moderátoři?

 • Petr Geryk 11. 3. 2012 11:31 (!) Reagovat 4 +1 -1 1

  PROČ?!

  Porady Ceny Andel a Cesky lev maji byt vyvrcholenim kulturni udalosti v hudebnim a filmovem svete za uplynuly rok.Bez ohledu na nominovane tvurce-umelce jsem byl zdesen provedenim a pristupem k vyse uvedenym poradum.Ceska televize,co to bylo?! KDO u Vas rozhoduje o dramaturgii,schvaleni scenare ci vyberu moderatoru?Takovy clovek nema na svem miste co delat.Ani jeden porad se nedal dokoukat do konce a nez tohle utrpeni,radeji jsem si precetl vysledky jednotlivych soutezi v novinach.Je mi lito vsech zucastnenych tvurcu-umelcu,ze se neceho takoveho mohli zucastnit.Ceska televize zlepsi tento druh poradu anebo ho zrus!

 • M.J.Kadrman 8. 3. 2012 23:26 (!) Reagovat 4 +1 -1 0

  Poprask na předávání cen!

  Děkujeme oceněnému režiséru Martinu Marečkovi za výzvu hlavnímu sponzorovi večera, Karlovarským minerálním vodám, aby se začal starat o kulturní památky ve svém vlastnictví. http://www.zachrante-lazne-kyselka.cz/cz/

 • Daniela 6. 3. 2012 21:56 (!) Reagovat 5 +1 -1 21

  Lucie BĂ­lĂĄ

  Zpěvačka Lucie Bílá byla vynikající, vnesla do Lva šarm, lidskost a vtip! Super volba pane režisére!

  • Helena 6. 3. 2012 22:15 (!) Reagovat 7 +1 -1 1

   Lucia BĂ­lĂĄ

   Vážená paní Danielo, Váš příspěvek přece nemůžete myslet vážně. Pokud ovládáte češtinu, nemohla jste chyby zásadní přehlédnout. Když pominu řvaní, hýkání apod. typické spíše pro Novu a hlavně pro Lucii Bílou (na této diskusi to již zmíněno bylo), dodávám, že paní Lucie Bílá neovládá českou gramatiku především skloňování. A i z tohoto důvodu byla jako moderátorka velmi špatná. A přece si nemůžete myslet, že hloupost jsou šarm a lidskost.

 • Rija 6. 3. 2012 17:57 (!) Reagovat 19 +1 -1 4

  ModerĂĄtorka - katastrofa

  Viděla jsem pouze část, ovšem byla to naprostá katastrofa. Lucie Bílá - infantilní, chichotající se, bohužel hloupá, o nějakém českém jazyku zřejmě nikdy neslyšela - rvalo to uši. A to její povzbuzení zástupce hlavního partnera "Ty to dáš!" bylo naprosto UNIKÁTNÍ!!! A neustálé dotýkání se a hlazení předávajících - to tady opravdu ještě nebylo! A to vše prosím na veřejnoprávní ČT! Jen tak dále - pane generální řediteli.

  • Zdeněk 6. 3. 2012 20:05 Reagovat 2 +1 -1 1

   V rámci fér jednání je nutné dodat,že tenhle večer jaksi nemohl ovlivnit pan generální...celé to *** pan Vachler.

   Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

 • Helena 6. 3. 2012 15:30 (!) Reagovat 3 +1 -1 0

  HlavnĂ­ ceny

  Poupata jsou výborný film a takový jsme potřebovali (když jsme to prošvihli při zavádění hracích automatů a jejich přebujení), ale připadá mi, že se Akademii velmi hodilo, že Robert Sedláček (který umí věci setsakra přesně pojmenovat, už od doby, kdy dělal dokumenty) či Petr Nikolajev, který se "moc pitvá v minulosti" , viz. některá jeho jiná hraná díla, nemuseli dostat žádnou z "velkých" cen. Přímo ocenit Odcházení si akademici přece jen netroufli (a Václav Havel byl člověk skromný, tady jen prosakuje úporná snaha jeho nohsledů). Takže "uhnuli" na Poupata. Tož tak.

 • Zdeněk 6. 3. 2012 14:14 (!) Reagovat 9 +1 -1 1

  K výběru Lucie Bílé...

  Petr Vachler k výběru Lucie Bílé do role moderátorky… "Máme před sebou 19. ročník Českého lva a já si s hrůzou uvědomil, že hlavní večer za celou tu dobu moderovala jen jednou žena, takže jsem začal hledat ženu, která by byla schopná, šikovná, rázná, asertivní a přitom všem ještě vtipná a milá. A když jsme došli k myšlence, že letošní ročník by mohl být ve znamení Zpěváci a hudebníci filmu a filmařům, byl už jen krůček k tomu správnému jménu – Lucie Bílá. Podle mě je to dáma, která může Českého lva oživit, dát mu nový impulz." ....no koment.

  • Lucie D. 10. 3. 2012 19:56 (!) Reagovat 1 +1 -1 0

   Výsledku se není proč divit

   Pan Vachler nejí maso a své přesvědčení nutí i ostatním proti jejich vůli. A tak to bohužel není jen s tím masem...

 • Zdeněk 6. 3. 2012 12:29 (!) Reagovat 13 +1 -1 1

  Pane Vachlere...

  Pane Vachlere,vážím si vás jako člověka,nechci si vás přestat vážit jako umělce. Proboha proč Lucie Bílá? Nic proti ní nemám,upřímě je mi úplně ukradená a nechápu její pseudo popularitu,ale proč člověk jako vy osloví někoho takového? Nedívám se na Novu,Primu atd. právě kvůli takovým umělcům jako je ona a ejhle... Od prvních minut co otevřela pusu mě hanba fackovala a v některých situacích jsem se tak styděl,že jsem musel přepnout. Oceněným nejsou kladeny žádné otázky,nemají čas se rozpovídat,protože čas "teče" na úkor blábolení předepsaného ve scénáři pro Bílou a vaty vyplňující mezičas. Hudba a tanečníci si zaslouží poklonu. Proč neděláte věci poněkud alternativněji?...proč je stále větší tendence tak nějak nikoho neurazit a zavděčit se všem? Večer bez vtipu a lehkosti,kterému čouhala sláma z bot....bohužel.

 • DĂĄĹĄa 6. 3. 2012 01:54 (!) Reagovat 6 +1 -1 21

  krásný večer

  Úžasné. Tanec, hudba, projekce, Lucie Bílá. Děkuji za krásný večer.

 • Mirda 5. 3. 2012 22:04 (!) Reagovat 19 +1 -1 8

  TRAPÁRNA

  Opět se ČT vyznamenala-Bílá u mě naprosto propadla.

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (10)

Pošlete svůj komentář


 *

 *
E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.


 *

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

 *

 *

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku


 *

 *  *

 *

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi

Stopáž: 109 minut – Rok výroby: 2012 – L  HD
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje