Do práce

29. květen 2012

26 minut
Do práce

29. květen 2012

Obsah dílu

Škola pro piloty — Protistresová rada — Ve školní jídelně — Aleš ošetřovatelem nemocných — Odpovědi Václava Moravce

  Části dílu

  00:37
  Škola pro piloty
   Když vznikala letecká škola v Mošnově, byl pan Lubomír u toho. Dnes je jejím ředitelem a tvrdí, že i z člověka, který o letadlech neví vůbec nic, tady dokážou udělat profesionálního pilota.
   06:38
   Protistresová rada
    Poradna bude tentokrát lehce terapeutická – naučíme se, jak zvládnout pracovní stres. Andrew Urbiš je psycholog, léta byl personalistou a dnes se věnuje čínské medicíně – takže si dopřejeme i pár protistresových cviků.
    09:58
    Ve školní jídelně
     Nakrmit houf hladových dětí tak, aby to v nich nezanechalo trvalý odpor ke školní jídelně, není rozhodně snadná záležitost. Suroviny se tu váží v trochu jiném množství než v domácí kuchyni a zvládnout to všechno, vyžaduje mít opravdu páru.
     15:29
     Nabídka pracovních míst
      15:48
      Aleš ošetřovatelem nemocných
       Ošetřovatel – práce k nezaplacení. Tedy ne, že by byla tak výhodná, jako spíš tak záslužná. Aleš si vyzkouší práci lidí, kteří se starají o pacienty v nemocnicích. A jde do toho s velkým respektem.
       21:22
       Odpovědi Václava Moravce
        Týden co týden pokládá v přímém přenosu otázky politikům. A u nich i u diváků si získal kredit, řečeno firemní terminologií – jméno Václav Moravec je prostě dobrá značka. Jak složitá a dlouhá k tomu ale vedla cesta?
        Přehrát celé video
        Stopáž27 minut
        Další díl
        5. červen 2012

        Napište nám

        Související pořady