Do práce

29. květen 2012

Obsah dílu

Škola pro piloty — Protistresová rada — Ve školní jídelně — Aleš ošetřovatelem nemocných — Odpovědi Václava Moravce

Části dílu

00:37
Škola pro piloty
  Když vznikala letecká škola v Mošnově, byl pan Lubomír u toho. Dnes je jejím ředitelem a tvrdí, že i z člověka, který o letadlech neví vůbec nic, tady dokážou udělat profesionálního pilota.
  06:38
  Protistresová rada
   Poradna bude tentokrát lehce terapeutická – naučíme se, jak zvládnout pracovní stres. Andrew Urbiš je psycholog, léta byl personalistou a dnes se věnuje čínské medicíně – takže si dopřejeme i pár protistresových cviků.
   09:58
   Ve školní jídelně
    Nakrmit houf hladových dětí tak, aby to v nich nezanechalo trvalý odpor ke školní jídelně, není rozhodně snadná záležitost. Suroviny se tu váží v trochu jiném množství než v domácí kuchyni a zvládnout to všechno, vyžaduje mít opravdu páru.
    15:29
    Nabídka pracovních míst
     15:48
     Aleš ošetřovatelem nemocných
      Ošetřovatel – práce k nezaplacení. Tedy ne, že by byla tak výhodná, jako spíš tak záslužná. Aleš si vyzkouší práci lidí, kteří se starají o pacienty v nemocnicích. A jde do toho s velkým respektem.
      21:22
      Odpovědi Václava Moravce
       Týden co týden pokládá v přímém přenosu otázky politikům. A u nich i u diváků si získal kredit, řečeno firemní terminologií – jméno Václav Moravec je prostě dobrá značka. Jak složitá a dlouhá k tomu ale vedla cesta?
       Přehrát celé video
       Stopáž27 minut
       Další díl
       5. červen 2012

       Napište nám