Do práce

5. červen 2012

Obsah dílu

Mydlářka Alena — Jak prodat, co vyrobím — Hravý byznys — Jana u lvů — Práce Richarda Müllera

Části dílu

00:35
Mydlářka Alena
  Alena byla vždycky do světa. Ve dvaceti odjela na rok do Toronta jako au-pair. Zůstala tam 10 let. Měla práci, přítele, zázemí, nakonec však přijela zpátky do rodných Řepišť a založila úspěšnou firmu. Paní Alena zkrátka objela svět, aby se vrátila domů a našla práci svých snů. Respektive svého snu.
  07:57
  Jak prodat, co vyrobím
   Podnikatelé, jako je třeba Alena z našeho předešlého příběhu, musejí nejen vymýšlet, co a jak vyrábět, ale taky jak své zboží prodat. Lektor Radim Lindovský nám vysvětlí, jakými pravidly se řídit, když chcete být dobrým prodejcem.
   10:15
   Hravý byznys
    Hračky do pokoje, do kuchyňky, na písek, stavebnice – prostě záležitosti, které potěší malé i velké. Půjdeme se na všechny ty radostné věci podívat zblízka.
    15:30
    Nabídka práce
     15:53
     Jana u lvů
      V jámě lvové, nebo jiné zvířecí, to bude náplň rubriky Na vlastní kůži. Jana se stane se ošetřovatelkou v zoo a její soukromý tip je, že půjde o víc než o celodenní mazlení se zvířátky a občasné naplnění koryta. Co se bude dít? To ji samotnou zajímá.
      22:46
      Práce Richarda Müllera
       Nepřehlédnutelný – tím, jak vypadá, i tím, co dělá. Zpěvák Richard Müller je originál s federativním přesahem – je po něm poptávka nejen na domácím Slovensku, ale i v Česku. V šoubyznyse je dlouho, a tak už zná jeho zákonitosti. Třeba že když jste úspěšní, není snadné to ustát.
       Přehrát celé video
       Stopáž26 minut
       Další díl
       12. červen 2012

       Napište nám