Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Lukáš 4. 8. 2021 17:01 Reagovat 2 1

  Takhle do dopadá, když tvůrci točí samé sr..čky a herci jim chodí za prachy, pak už nezahrají nic jiného než ulici nebo ordinaci a podobné k zblití seroše, poplácají se po zádech, pochválí se a jsou klidně spát, neuvěřitelný.

 • Lenka 2. 8. 2021 12:49 Reagovat 4 1

  Zklamání

  Moc jsem se na pohádku těšila kvůli oblíbeným hercům i na výpravná místa. O to víc jsem byla zklamaná. Chápu, že natočit novou Zlatovlásku je velká výzva a závazek. Ale toto byl překombinovaný paskvil, chvílemi zvrácený. Vtipnost a dvojsmysly pro dospělé se dá udělat i vkusně. Dokoukala jsem to, čekala jsem na zázrak, který bohužel nepřišel. Jsem ráda, že děti odběhly už chvíli po začátku a já se na to rozhodně znovu dívat nebudu. Je mi líto svého času i těch herců.

 • Jiří Němeček 31. 7. 2021 20:37 Reagovat 1 7

  Slíbená princezna

  Je to nejlepší česká filmová pohádka všech dob. Ve čtvrtek v hlavním vysílacím čase se podívám ještě jednou a budu se těšit na opakování.

 • Slávek 31. 7. 2021 10:20 Reagovat 8 2

  Slíbená princezna

  Velmi nerad cokoli kritizuji, ale tato tzn: pohádka i byť třeba dobrodružná je prostě čiré zoufalství jak scénáře tak i réžie a naprosto se nechci ani vyjadřovat k hercům. Myslím si že tento škvár by zahrál i obyčejný člověk z ulice a ne dítě někoho z televize. Hold i novodobá Česká kinematografie upadá na smetiště.

 • Radek 31. 7. 2021 10:13 Reagovat 4 8

  Dobrodružný příběh

  Je pravda, že se ten film nehodil do svátečního vánočního programu, ale pokud se na to budeme dívat jako na dobrodružný příběh, tak se to zkousnout dá. Včera jsem to viděl od památného vánočního vysílání znovu celé a musím konstatovat, že se to celkem trefilo do mé letní nálady. Minimálně je to výpravné a originální.,

 • Jana 31. 7. 2021 05:32 Reagovat 10 4

  šílenost

  Lze pochopit, že když něco ČT vyprodukuje, chce to do programu nacpat. Leč, tahle zvrácenost by měla mít zlatou výjimku a být zastrčena jednou provždy do nejzazšího rohu televizního skladu a nikdy více neopakována, i kdyby nebylo co vysílat. Nechť na tuhle šílenost padne alespoň kilo prachu!

 • Viktor Sáb 30. 7. 2021 20:48 Reagovat 14 3

  Pátek večer

  a opět pohádka. Zoufalství programového ředitele. Pokud nemáte co vysílat, zredukujte kanály na dva tak, jak to bývalo. A koncesionářský poplatek maximálně 40 Kč.

 • ajaj 25. 7. 2020 22:40 Reagovat 30 6

  Princezna Čirá Radost

  - pohádka čiré zoufalství. Kam na to ten Pokorný chodí? :(

 • Karla 24. 7. 2020 22:26 Reagovat 32 7

  odporný a zvrácený

  kam jste to v ČT dospěli, co jste to provedli české pohádce?...proboha !!!

 • Martin Braun 24. 7. 2020 22:17 Reagovat 17 5

  Zajímavé, co to napadlo znovu opakovat

  Tuhle nehoráznost. A zrovna v pátek, kdy se diváci, kteří mají pohádky rádi, těší na příjemně strávený večer. Možná si programoví ředitelé mysleli, že po létech se hroty otupily a divák zapomene na ten hnus, který se na něj z obrazovky valil na vánoce při premiéře. Dnes jsem jen nakoukl asi po 10 minutách, v okamžiku, kdy jakýsi poskok králi sděluje, že Jiřík vyrazil. Ti královi služebníci byli oblečení jako gestapo nebo StB. Kožené kabáty jako z války nebo 50. let. Tohle že je pohádka pro děti?

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (18)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi