Nevšední příběhy obyvatel velkých evropských měst v mezinárodním koprodukčním projektu EBU

Obsah dílu

Přehrát vše

Nenad se považuje za hudebníka. Jeho největší láskou jsou bicí. Ale nikdy se nestal slavným. Přátelé ho znají pod přezdívkou Mimi. Při zpětném pohledu si uvědomuje, že zlom nastal po jeho rozvodu. Pak propadl alkoholu. Závislost mu diktovala jeho rozhodnutí. Po 20 letech života na ulici se snaží vybudovat si domov. Podaří se mu to nebo se opět vydá cestou k sebedestrukci?

videoNenad
...
video video

Nenad

Biserka je nezaměstnaná, ale pracovala jako uklízečka. Nyní tráví svůj čas venčením svého mazlíčka, sběrem chřestu a prací na zahradě. Doma Biserka pečuje o svého nemocného manžela. Ale ona také není zdráva. Před osmi lety jí byl diagnostikován nádor. Její život se změnil ze dne na den a aby zůstala naživu, musela udělat těžké rozhodnutí.

videoBiserka
...
video video

Biserka

Ruby je zpěvačka a podnikatelka. Staví hotel pro psy a nahrává album. Narodila se v Londýně a celé dětství trávila mezi Anglií a Chorvatskem. Když jí bylo 12 let, udělala závažné rozhodnutí zůstat s prarodiči v Chorvatsku s tím, že její matka zůstala v Anglii. Její otec, který pocházel z Karibiku, ji opustil, když byla malá holčička. Po něm zdědila svůj vzhled a proto je svým způsobem neustále přítomen a nevědomky řídí její život.

videoRuby
...
video video

Ruby

Stopáž25 minut
Rok výroby 2012
 P T
ŽánrDokument