25 minut
City Folk 2012

Dhaka

Část: Sumana

Obsah dílu

Jalil Fakir — Sumana — Hashem Sordar

Části dílu

00:23
Jalil Fakir
  Jalil Fakir je řidič motorové rikši. Ačkoli mu motorová rikša nepatří, pečuje o ni jako o sebe. Denně ji myje mýdlem. Žije sám – pokoj sdílí s dalšími čtyřmi muži a spává na podlaze. Jeho manželka a děti žijí ve vesnici 250 km od Dháky. Navštěvuje je jen jednou za dva měsíce. Ale moc si přeje, aby mohl jezdit do své vesnice alespoň jednou za měsíc. Plánuje jezdit s rikšou další tři roky a našetřit peníze, aby si mohl otevřít malý krámek ve své vesnici.
  08:08
  Sumana
   Sumana je interiérová designérka, která miluje psy natolik, že se stali nedílnou součástí jejího života. Má dvě dcery a 16 psů. Její náklonnost k psům je absolutní a považuje je za rovnocenné členy rodiny. Před několika lety ji manžel opustil kvůli jiné ženě. Od té doby je přesvědčená, že psi jsou hodnější a věrnější než lidé.
   16:26
   Hashem Sordar
    Hashem Sordar má obchod, kde vykupuje recyklovatelný odpad od dětí ulice. Tak může uživit ženu a desetiletého syna. Ale jeho skutečným životem je zpěv. Zpívá pořád a všude: v práci, doma a se svými přáteli muzikanty na společných setkáních. Hashem touží po tom, aby se mohl jako zpěvák živit, ale nemá dost štěstí. Jeho žena není Hashemovou vášní nadšená. Myslí si, že často zanedbává své otcovské a manželské povinnosti.
    Přehrát celé video
    Stopáž26 minut
    Další díl
    Rijeka

    Napište nám