Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Pavel 27. 2. 2009 11:07 Reagovat 2 2

  Super film

  Výborný film, dostat se to do Ameriky tak je to na Oskara. Škoda, že to dáváte tak pozdě. Takové filmy by mělo vidět co nejvíce lidi, hlavně v dnešní době kdy se komunisté a hlavně ti maskovaní v čele s panem Rathem opět začínají drze roztahovat. Doporučuji brzo opakovat s větší propagací.

 • majkl 26. 2. 2009 17:20 Reagovat 2 2

  VYNIKAJÍCÍ

  ...PO VŠECH STRÁNKÁCH,HERECKÉ VÝKONY,NÁMĚT,SCÉNÁŘ A REŽIE-PAN JIŘÍ SVOBODA-BRAVO!!!SKVĚLÉ DÍLO OSTRAVO,POZVĚTE PANA REŽISÉRA ČASTĚJI!!! VYPLATÍ SE TO!!!!!

 • Dáša Juríková 26. 2. 2009 11:54 Reagovat 2 2

  Perfektní

  Je fajn, že se točí i takový filmy. Děkuji. Za téma i herecké výkony....100 bodů

 • Majordomus 26. 2. 2009 07:29 Reagovat 2 3

  Velice silný a pravdivý příběh poukázal na situaci v pohraničí v padesátých a šedesátých letech a hlavně jací lidé se nastěhovali do německého konfisovaného majetku (podporučík SNB budiž toho názorným příkladem). Příběh Honzy Šteinera je jen vyústěním tragického osudu dětí sudetských Němců, teří tady zůstali po odsunu...Docela by mne zajímalo. kterého města v sudetech se to konkrétně týkalo. Tipoval bych to na Moravě na Bruntál, Opavu nebo Karvinou. V Čechách mne napadl Chomutov nebo Děčín.

 • kubo 26. 2. 2009 01:07 Reagovat 2 2

  trhavinka!!

  dost silne imho! totalita bola spinava svina..

 • eva 5. 9. 2003 20:00 Reagovat 2 2

  Nádhera!!!!!!

  Krásnej filmík!!!!!!! Honza Dolanskej je bezkonkurenční herec.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi