Podfukáři VI (3/6)

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Poctivého neobereš. Pokračování britského seriálu o partičce nebezpečně šarmantních podvodníků (2010). Hrají: A. Lester, R. Glenister, M. Di Angelo, K. Adamsová, R. Vaughn, R. Jarvis, S. Day, L. Chakrabartiová, V. Topic a další. Režie Sarah O’Gormanová

Ne nadarmo se říká, že neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Albertovi zemře přímo při přátelské partičce pokeru hejl, což je sice smutné, daleko horší ale je, že neštěstí byl přítomen i jeho švagr, z něhož se vyklubal gauner Charlie Kovar, známý spíše pod svou přezdívkou Čechoslovák Charlie. A navzdory údajné holubičí povaze našeho národa je to po čertech tvrdý chlapík, který teď po Albertovi jménem zesnulého příbuzného žádá slíbený zisk půl milionu liber. Do týdne. Kde ho vzít a nekrást? Je třeba bleskově sehnat nového výživného hejla a tomu ještě bleskověji pustit žilou. A půjde o opravdu vydařenou akci, při které naši přátelé využijí Ashem tolik milovaný princip eskamotáže.

Zajímavost: Kurátorku Baboorovou ztvárnila Lolita Chakrabartiová, v civilním životě manželka Adriana Lestera, hereckého představitele Mickeyho Stonea, s nímž má dvě dcery.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
  • PetrV 14. 9. 2012 07:49

    Opakování

    Zdravím do české televize a vyjadřuji svůj obdiv nad dramaturgií programu. Opakovat první díly ser…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Hustle VI – Stopáž: 52 minut – Rok výroby: 2009 – )D(  ST  HD
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu