Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Denis 26. 9. 2021 23:50 Reagovat 1 0

  Gratulace

  Díky ČT se pan Šíp stal multimilionářem.

 • Jirka 18. 6. 2021 20:17 Reagovat 1 7

  Písničky z TKM

  Děkuji všem, kteří pomohli vrátit na obrazovku v sestřihu písničky vysílané před mnoha lety v TKM. Skvělý nápad. Těším se, že přibudou další díly. Díky moc.

 • Milan Pokorný 1. 3. 2021 02:25 Reagovat 2 3

  souhlasím co napsali pánové

  Také bych rád viděl díly Hitšarády z let 1978-83. Ale bojím se jedné věci ,že už se asi nedochovaly. Nevím. Podle mě spoustu dobrých věcí už není. Nevím, proč to tak je. A myslím že to vymysleli u nás ten pojem filmová písnička,teď se tomu říká videoklip. Už to existovalo v 60.letech u nás,ale ve světě dávali jen záznamy z koncertů,co natočili. Toto je jen diskuse to nekomunikuji s Českou televizí.

 • Karel Hrubeš 14. 2. 2021 13:58 Reagovat 4 5

  K Hitšarádě - odesláno 14. 2. 2021 České televizi

  Dobrý den, mám několik dotazů - připomínek k právě reprízovanému seriálu pořadů Hitšaráda na programu ČT3. 1. Proč nezopakujete všechny tyto pořady počínaje prvním ročníkem 1978? 2. Proč některé díly z reprízovaných ročníků (aktuálně 1984 a 1985) vynecháváte, rovněž Galašarády jakožto závěrečné vyhlášení výsledků za celý ročník nejsou vysílány? 3. Proč Hitšarádu a obecně žádné (jestli se nepletu) z pořadů vysílaných na programu ČT3 není možné přehrát ani v ivysílání ani na červeném tlačítku televizoru? Je v tom nějaký záměr nedopřát divákům - platičům koncesionářského poplatku opakovaně si vychutnat jedny z nejlepších pořadů, jaké v Československé televizi vznikly? Děkuji za odpověď a vysvětlení, případně za informaci, jestli a kdy dojde k nějaké pozitivní změně. S pozdravem Hrubeš

 • Lukáš Neuberg 12. 2. 2021 08:14 Reagovat 5 4

  Hitsarada

  Také velké díky ČT za reprízu pořadu a též se přimlouvam za zpracování a odvysílání i ročníků 1978 - 1983. Jsem moc rád za reprízu, neb sem ročník, kdy nejlepší léta tohoto pořadu vznikaly :)

 • Jan Strmiska 29. 1. 2021 09:25 Reagovat 7 6

  Konečně

  Už jsem ani nedoufal, že k tomu jednou dojde. Jestli se to stalo skutečně jen díky mimořádnému zavedení ČT3 v důsledku toho mediálně nafouknutého koronacvokhausu, tak snad půjdu a tu BSE5 (alias kovid) obejmu. Obrovský díky. A doufám, že nezůstane jen u reprízy ročníků 1984 až 86. Ty jsou samozřejmě ty úplně nejlepší, ale u těch ostatních by to byla taky obrovská škoda je nezopakovat. Ano, vím, že ty dřívější ročníky byly vysílány v rámci hlavního bloku TKM, ale s dnešní technologií snad není problém přepsat jen samotnou Hitšarádu, nemluvě o tom, že z let 1982 a 83 se dochoval nejeden záznam, na němž je jen samostatná Hitšaráda včetně vítězů minulého kola. Největší problém by byl s rořníky 1978 - 80, kde to, co se dochovalo, jsou jen samotné Hitšarády bez vítězů minulého kola. Ale i tam bych si řekl "Lepší vrabec v hrsti..." a odvysílal je. Ještě jednou obrovský díky.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi