Bratři a sestry IV (21/24)

Není kouře bez ohně

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tahle rodina si problémy servíruje ke každému jídlu. Americký seriál (2009–10). Hrají: D. Annable, S. Fieldová, C. Flockhartová, B. Getty, R. Griffithsová, L. Grimes, R. Lowe, L. Macfarlane, M. Rhys, R. Rifkin, E. Vancampová, P. Wettigová a další. Režie Michael Morris

Ani ve čtvrté řadě není rozvětvená rodina Walkerů ušetřena nejrůznějších ran osudu, od pletich ekonomických, politických i rodinných přes partnerská nedorozumění, zákeřné nemoci až po vlastní neschopnost vybrat si v životě tu správnou cestu. Justin s Rebeccou se připravují na společný život bok po boku, ale nároky Justinova lékařského studia a až příliš láskyplná péče ze strany Justinovy rodiny i Rebeččiny matky Holly situaci neustále komplikují. O rodinný život se snaží i Kevin se Scottym, kteří se chystají adoptovat dítě. To však nejen stojí fůru peněz, ale také vyžaduje jisté ústupky v zaměstnání, což se nelíbí především Kevinovi. Právník má plné práce s rozjetou kampaní senátora McCallistera na místo guvernéra, do níž jeho odpůrci začínají podpásově zasahovat. Tím samozřejmě trpí vztah s Kitty, která by právě teď potřebovala plnou podporu. Necítí se zdravotně úplně v pořádku a návštěva u lékaře odhalí velmi znepokojivé zprávy. Velkou oporou se po návratu z dlouhé cesty po francouzských vinicích pro ni stává Sarah.

Ani její život však není ušetřen komplikací, když u jejích dveří zazvoní fešný výtvarník Luc, s nímž se za mořem seznámila. Holly se Saulovou pomocí vede Ojai Food a z nastalé ekonomické krize se chtějí dostat výrobou levné značky vína. To má sice úspěch, ale na scéně se objevuje dávný rival Williama Walkera, který je ochoten udělat cokoli, aby se rodinné firmy zmocnil. A tak jediným záchytným bodem při všech krizích je neúnavná Nora, které přes všechny rodinné trable ještě zbývá čas na soukromý život. Její poslední známost, o dost mladší onkolog se zálibou v motorkách, se však jeví jako nanejvýš problematická volba.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
  • Káča 4. 6. 2014 09:05

    Bratři a sestry

    Super seriál! Moc mÄ› bavĂ­. Ĺ koda, Ĺľe jsem ho nestihla od začátku. Jsem ráda, Ĺľ…

  • Radka 10. 10. 2013 13:06

    Škoda seriálu

    JedinĂ˝ rodinnĂ˝ seriál ze souÄŤasnosti (tj. ne detektivnĂ­, historickĂ˝, sci-fi, z…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Brothers & Sisters IV / Where There's Smoke... – Stopáž: 41 minut – Rok výroby: 2010 – ST
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje