Bratři a sestry III

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tahle rodina si problémy servíruje ke každému jídlu. Americký seriál (2008–09). Hrají: D. Annable, S. Fieldová, C. Flockhartová, B. Getty, R. Griffithsová, R. Lowe, L. Macfarlane, S. J. Morrisová, M. Rhys, R. Rifkin, E. Vancampová, P. Wettigová a další. Režie Ken Olin

Osudy rozvětvené rodiny Walkerových se ve III. řadě seriálu ještě víc zamotávají a jediný, kdo to všechno drží pohromadě, je samozřejmě Nora Walkerová. Na své děti nedá dopustit, i když ví, že často dělají chyby. Pramálo se stará o svůj soukromý život, jediným smyslem je pro ni pomáhat svým ratolestem.

Rodinnou firmu Ojai Food společně řídí Tommy a Holly Harperová, ale napětím mezi nimi to jenom jiskří. Sarah musela nedobrovolně odejít a pomalu si zvyká na život rozvedené ženy. Vítanou změnu do její existence vnesou dva mladí nadšenci, jimž začne pomáhat s rozvojem internetového podnikání. Jednou z obětí úsporného režimu v Ojai Food se stává také Kevin, který se navíc rozhodne odejít z právní firmy. Začne místo Kitty pracovat pro Roberta McCallistera. Senátor se totiž snaží stíhat vedle politické kariéry i soukromý život a s Kitty se rozhodnou adoptovat dítě.

Rebecca Harperová se dozvídá, že William Walker nebyl jejím biologickým otcem a všechno vyčítá matce. Vrhá se do vztahu s Justinem, který se pomalu zotavuje ze svých fyzických i psychických šrámů.

Saul je smířený se svojí sexuální orientací, ale život na odpočinku mu nesedí. Když se zdá, že bude chvíli klid, dozvídají se Walkerovi o existenci dalšího Williamova dítěte, chlapce jménem Ryan…

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • Svatava 5. 1. 2014 18:48

  nejsem sama

  už jsem se bála, že jsem jediný divák tohoto seriálu. Nápad skončit uprostřed série měl jistě nějaký vtipný "prog…

 • jiří pilous 7. 3. 2013 08:21

  někdo zřejmě chce aby tento seriál neměl sledovanost- proto ten čas

 • Nika 21. 2. 2013 00:19

  fakt hrůůza!!!!

  proč nenecháte aspoň stejný čas, to to mám každý týden hledat nebo kontrolovat????…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Brothers & Sisters III / Mexico – Stopáž: 41 minut – Rok výroby: 2009 – ST
Žánr: Seriál
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání všech dílů najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje