Bratři a sestry II (7/16)

36 hodin

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Tahle rodina si problémy servíruje ke každému jídlu. Americký seriál (2007–08). Hrají: D. Annable, S. Fieldová, C. Flockhartová, B. Getty, R. Griffithsová, R. Lowe, S. J. Morrisová, M. Rhys, R. Rifkin, E. Vancampová, P. Wettigová a další. Režie David Paymer

Rodinný klan Walkerových vypadá navenek jako vzorová americká rodina. Ale je to jen zdání, neboť pod povrchem to neustále vře. A řada skrývaných tajemství a nepěkných překvapení vychází najevo při rodinných sešlostech, kdy na ně není nikdo připraven. Otec William Walker (Tom Skerritt), jak se po jeho smrti ukáže, nebyl žádný světec v soukromém ani pracovním životě. Jeho žena Nora (Sally Fieldová), který vždycky byla pravou hlavou rodiny, má velmi vyhraněné názory a nesnáší jakékoli korekce.

Svobodomyslná dcera Kitty (Calista Flockhartová), která se po letech strávených v New Yorku vrací do lůna rodiny, se jen obtížně s matkou znovu sbližuje. Její starší sestra Sarah (Rachel Griffithsová), jež se díky obchodnímu vzdělání stává otcovou nástupkyní v rodinném podniku, má pocit, že její život za nic nestojí.

Nejstarší bratr Kevin (Matthew Rhys) je otevřeným homosexuálem, což samo o sobě přináší řadu problémů, a jeho sourozenec Tommy (Balthazar Getty), který se cele věnuje práci v rodinné firmě, těžce nese, že ho otec neurčil jako svého nástupce. A nejmladší bratr Justin (Dave Annable) je kapitola sama pro sebe. Nezaměstnaný feťák, který se nedokáže vzpamatovat z traumat, jež prožil jako voják v Afghánistánu.

Důležitou roli v seriálu hrají i dva nepřímí členové rodiny, matčin bratr Saul (Ron Rifkin), který v rodinném podniku hlídá finance, a bývalá otcova milenka Holly Harperová (Patricia Wettigová) se svou dcerou Rebeccou (Emily Vancampová), jež má do obchodních záležitostí rodiny také co mluvit. Bratři a sestry patří k nejúspěšnějším americkým seriálům poslední doby. Na stanici ABC se v květnu 2011 uzavřel svojí pátou řadou.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • irena 17. 11. 2013 18:19

  souhlas s ostatními

  super seriál, ve vysílacím čase před půlnocí je postatně méně zajímavých pořadů, ale něco slušného je mimo normální sle…

 • Alexandra 10. 11. 2013 12:23

  opakování od II. řady????

  Proč se najednou v tv, v přijatelném čase, obevuje II. řada seriálu aniž by se vysíllalo opakpvání…

 • Romča 31. 8. 2012 09:55

  proč tak pozdě

  Taky jsem již vzdala sledování seriálu, občas se mi podaří si díl nahrát a dodatečně shlédnout. …

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Originální název: Brothers & Sisters II / 36 Hours – Stopáž: 41 minut – Rok výroby: 2007 – ST
Žánr: Seriál
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Další zdroje