Johnny Depp a John Turturro jako spisovatel hledající inspiraci a venkovan nesnášející literární neumětely. Americký horor podle knihy Stephena Kinga (2004). Dále hrají: M. Bellová, T. Hutton, J. Dunn-Hill a další. Scénář a režie David Koepp

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Spisovatel úspěšných knih, Mort Rainey, se dostal do skutečně nezávidění hodné situace, když chce nalézt inspiraci ke své nové knize na odlehlém venkově. Vůbec jej tu nečeká klid.

Psychopatický venkovan jej obviní z krádeže jeho kriminálního příběhu. Také trvá na tom, že k němu stvořil horší konec a požaduje, aby jej předělal. Rainey nechápe, jak se námět z jeho hlavy dostal do knížky, kterou si cizinec přinesl s sebou jako důkaz. Najednou musí čelit hrozbám, které začínají žalobou a končí hrubým fyzickým napadením. A to je pro zoufalého spisovatele teprve začátek… Scénář podle hororově laděného románu Stephena Kinga napsal slavný scenárista David Koepp(Jurský park, Mission Impossible) a méně známý režisér (Ozvěny mrtvých a Zpětná reakce), který jej také převedl do filmové podoby.

Originální názevSecret Window
Stopáž92 minut
Rok výroby 2004
 ST
ŽánrFilm