Svět ČT

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 0  
Sdílet
| Poslat odkaz

Exkluzivní pohled do světa natáčení, světa televizních osobností a programových hitů příštího týdne

Svět ČT přinese hlubší pohledy do televizního zákulisí. Dynamickou formou přiblíží televizní program nadcházejícího týdne, mimořádné akce televize veřejné služby a v neposlední řadě nabídne divákům další z možností přímé komunikace.

Do Světa ČT zavedou diváky moderátorky Marcela Augustová a Jolana Voldánová. K návštěvě různých „světadílů“ ČT je pozvou i prostřednictvím předtočených příspěvků.

Co jsme si pro Vás připravili tentokrát:

 • Začneme s nádechem tajemna. Po úspěšné trilogii Ďáblova lest natočil režisér Jiří Strach. její volné pokračování nazvané Ztracená brána. V tomto napjatě očekávaném detektivním triptychu s prvky mystéria se opět objeví Jiří Dvořák, Anna GeislerováIvan Trojan.

 • Velký návrat legendárního cyklu! Příběhy, které jste zažili vy, televizní diváci, v novém kabátě a s hvězdným obsazením, to jsou Nejlepší Bakaláři. Nejslavnějšími televizními povídkami provází Viktor Preiss.

 • Česká televize začala premiérově vysílat závěrečnou řadu seriálu Zdivočelá země. Na dojmy z natáčení jsme se zeptali jednoho z protagonistů této výjimečné Bočanovy ságy, Jiří Lábus.

 • Další reportáž bude také ze zdivočelé země, ale po 20 letech a na trochu jiném místě. Dokument Na divokém severu přibližuje soužití většinové a romské společnosti na severu Čech. Víc už režisér David Vondráček.

 • Připomínáme, že na obrazovky České televize vjel na dvoukolkách nový soutěžní pořad Můžeme dál? Neboli Česká televize na cestě za diváky. A my pro vás máme sestřih zajímavých momentů z natáčení.

Přehrát video

Obsah pořadu

Diskuse diváků
 • Sangrail 13. 4. 2016 21:16

  Možná by se Švorcová tolik neobhajovala, kdyby necítila, že musí. Možná by také mluvila o …

 • mach 4. 6. 2013 10:39

  povodenˇ

  dobrý den zajímá nás kdy v televizi uvidíme také zaběry povodní třeba z libochovan máme tam chatu a n…

 • Zdeněk hájek 30. 4. 2013 06:47

  Rád bych se zeptal, kdy tyhle díly budou kompletní ke shlédnutí v TV nebo na internetu d…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 20 minut – Rok výroby: 2012 – P  ST
Žánr: Zábava | Publicistika
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu