Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • J. Sládek 15. 6. 2013 16:04 Reagovat 0 0

  Opakování na internetu

  Pořad ARTMIX, který také vysíláte před před půlnocí, lze alespoň shlédnout zpětně v normálním čase na internetu. V případě tohoto pořadu to nejde kvůli licenčním podmínkám či proč ?

 • Kexik 1. 6. 2013 13:38 Reagovat 0 0

  Doprovodná hudba

  Zdravím, kde by se dal zjistit seznam skladeb/autorů použité hudby?

 • Bára 4. 5. 2013 12:54 Reagovat 5 0

  Absolutně náhodné časy.

  Premiéra ne každou sobotu v různou dobu. Reprízy v pracovní dny v noci a dopoledne. Proč tedy tento pořad vysíláte, když vám evidentně nejde o sledovanost? Do práce vstávám ve 4:30, domů přijíždím v 16:15. Jak mám dokument shlédnout v úterý v 01:15 nebo v pátek v 9:50? Ze zatím odvysílaných dílů jsem jich ve vysílacím čase viděla pět. Už dlouho si uvědomuji, že pro mne je televize jako spotřebič k ničemu. Zbavím se jí a přestanu platit koncesionářský poplatek. Dokumenty, které mne zajímají, si totiž musím najít na internetu.

 • marian polak 27. 4. 2013 12:09 Reagovat 3 0

  Marian

  Je to velmi zasluzny cin s vysokym estetickym aj informacnym obsahom. jedna vec mi vsak vadi a to je cas vysielania v sobotu, ktory nema nastaveny standardny cas +/-. Zdalo sa, ze to bude 13:40, ale opat sa to meni. Jedina istota je vysielanie repriz po polnoci, resp.v piatok dopoludnia, ked su ludia v praci. Myslim si, ze tento 30dielny kulturny odkaz by mohol byt pristupnejsi aj pre tych co pracuju. Ale som vdacny za to, ze ste to zaradili do vysielania.

 • Magda 19. 4. 2013 10:27 Reagovat 3 0

  Balzám na duši

  Děkuji ČT za tento vynikající,velice citlivě natočený a do detailů zpracovaný japonský dokumentární pořad! Je to opravdu silný zážitek,aspoň pro mne, v této divné době sledovat něco krásného!!!

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi